Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Superman, Supergirl, Wonder...

Superman, Supergirl, Wonder Woman és Marvel Kapitány vs. Galaktikus Birodalom. Ki nyerne?

Figyelt kérdés

2023. febr. 7. 22:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
9%
A DC, Marvel kombóra tippelnék.
2023. febr. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
13%
Egyértelműen a szuperhősök, csak rohadt sok időbe telne.
2023. febr. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
35%
Mivel mindegyik fikció, így az nyerne, akit a forgatókönyvíró választana.
2023. febr. 8. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
60%

Ez egy szubjektív kérdés. Nem értem a lepontozást, de akkor megondoklom, hogy szerintem miért.

#2-es válaszoló vagyok.


Superman kis túlzással sebezhetetlen, én abból indultam ki, hogy nincs senkinek kriptonitja, mert 1. honnan lenne?! 2. nem lenne fair, mindenki küzd azzal, amije van.

Ráadásul Superman rendkívül gyors, konkrétan egy sima ember vagy a birodalom tagjai nem tudják felfogni sem. 2 levegővétel között százakat lenne képes megölni vagy ezreket.. és ezzel nem túlzok, tényleg így van, így lett megírva a karakter. Még ha ott is van Darth Vader, mire kigondolná, hogy egyáltalán mit akar tenni, addigra halott lenne. A másodperc ezred töredéke alatt átrepülne rajta. Akinek nincs semmi ereje, csak fegyverekkel harcolnának azoknak konkrétan 0% esélyük lenne, pusztán csak idő kérdése, hogy Superman mikor öli meg az utolsóig mindet. És erre jön rá, hogy ott vannak a többiek is.


Értem, hogy vannak Star Wars fanok, akik ezt nehezen fogadják el, nincs is ezzel semmi baj, de én igyekeztem objektíven kezelni a kérdést anélkül, hogy kit/mit mennyire szeretek.

2023. febr. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Hintalow ***** válasza:
67%
Hát mondjuk szopás lenne ha szupi leszállna az egyik hajójukra durvulni, ès kitèrugranának vele a naprendszerből. Mert ugye a különleges ereje a saját rendszerünk napjából származik. Onnantól meg könnyű prèda lenne 😁😈
2023. febr. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
62%

4


Superman erejét a sárga nap adja.Ha elcsalják olyan helyre ahol nem éri a nap fénye,akkor egy idő után lemerül és elgyengül.Mert nincs ami újra töltse.A világűrnek bizonyára van olyan szeglete ahol nincs sárga nap.Az acélember oxigén nélkül sem bírja a végtelenségig.A Star Wars világában képesek a fénysebesség elérésére.Annál pedig Superman nem gyorsabb.Tehát a Birodalom számára rendelkezésre álló technikai eszközök segítségével le győzhető a leples idegen.Ha mondjuk egy briliáns taktikai lépéssel elcsalják az űr valami kies részére ahol lemerül és megfullad.Habár amennyit láttam a Star Warsból annak alapján a kifinomult taktika nem a legnagyobb erőssége a Birodalomnak..

2023. febr. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
39%

De ezen logika mentén Superman egy hülye kéne legyen, aki ezzel nincs tisztában. Feltételezem nem menne bele kétes dologba, ha tudja, hogy akkor meghalhat. Plusz az összes gépet pillanatok alatt (és szó szerint pillanatok alatt) megsemmisíti.


Nem akarok mindenáron ellentmondani nektek, tökre elfogadom, ha szerintetek nem ők győznének.


De amúgy ott van Marvel kapitány is, ellene ez sem lenne ellenszer.

2023. febr. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 NTBS ***** válasza:
Nagy csata lenne. Én a Wonder Womannek szurkolok.
2023. febr. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Hintalow ***** válasza:

Amúgy ott bukik meg a dolog, hogy szupi nem fog soha "megsemmisìteni" semmilyen flottát a hajók fedèlzetèn èrtelmes lènyek tìzezreivel.

Csomószor előjön a sztorikban, hogy a legnagyobb sebezhetősège (a kriptonit ès a mágia mellett persze) a jóindulata/tisztessègessège.

Szóval úgy is be fok dokkolni egy hajóra ìgy vagy úgy ha mást nem tárgyalni.

Aztán mehet a "csubi kapcsolj fènysebessègre" 😁

Aztán

2023. febr. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
#9, erre én is gondoltam, de feltételezem a kérdező nem ez alapján gondolta. :D Mert akkor nyilván nem Supermanék győznek.
2023. febr. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!