Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hány sorozatot néztetek...

Hány sorozatot néztetek végig? Melyik volt a kedvencetek (ha volt)?

Figyelt kérdés

Én már nem bírom számolni se sajna, de 50-60 biztosan, amellett ugyanennyit el is kezdtem, amit nem fejeztem be (még).


A kedvenceim... Választani is nehéz, de A szökés, Breaking Bad, Internátus mindenképp. Ma már nem biztos ugyanúgy kedvelném ezeket, mint régen (nem ugyanaz a feeling), de annak idején imádtam.


A manapság népszerűbbek közül tetszett nagyon a You, kiemelkedő a Netflixen, az biztos. Sok mást is végignéztem (nézek most is), aminek csak a hírük van/felhajtás nagy körülöttük, de csak 1-nek elmenősek voltak! A Blacklist egy másik személyes kedvencem, nem azért mert túl jó lenne, csak kedvelem a műfajt.



2023. febr. 9. 07:28
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Jó párat már végig néztem, illetve vannak olyanok is, amiknek még nincs vége. A Szökés 1-2 évada, ha tartotta volna ezt a szintet biztos Top3 lenne, de nekem az a sorozat csak a harmadik évadig tetszett. A Breaking Bad óriás kedvenc, BoJack Horseman is és a Szexoktatás. Amúgy három egymástól elég távol álló sorozat, de mindegyiket nagyon szeretem :D A You-t is kifejezetten szeretem, asszem ma jön ki a 4. évad első része, de egy hónapot kell várni a kövi részig így majd csak később nézem meg.
2023. febr. 9. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%

450+ sorozatot láttam végig (befejezték vagy kaszálták, nincs több része). Havonta kb. 2-5 sorozatot végig tudok nézni. Darálva szoktam a már befejezett évadokat időszonként megnézni, nem hetiben premierkor.

Kb. 75 sorozat van ami még mindig fut és új évadra vár.


Régen amíg megjelent évente 100 új sorozat, még lehetett tartani az iramot velük. Most csak streamingen havonta 30-50 új sorozatpremier van.

2023. febr. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Fogalmam sincs, szerintem több százat. A kedvenceim:

Jóbarátok

Szpernatural

Outlander

Trónok harca

Law&order SVU

Egy rém rendes család ( ezt épp most darálom másodszor)

Angel

Buffy a vámpírok réme

Szex és New York

Gilmore girls

Gyilkos elmék

A farm ahol élünk

Sliders

Modern család

Agymenők

2023. febr. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
* Supernatural
2023. febr. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
76%
Lehetetlen mondanom egy számot. A kedvencemet annál könnyebb megneveznem, ez a Columbo.
2023. febr. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!