Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az "Agymenők" sorozat csak...

Az "Agymenők" sorozat csak azért volt sikeres, mert meglovagolta az amerikai szuperhősös filmek akkori népszerűségét?

Figyelt kérdés

2023. febr. 18. 20:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy vígjáték sorozat attól sikeres, ha tud új helyzeteket mutatni, szórakoztató, lehet rajta röhögni, szimpatikusak a szereplők és minél később válik unalmassá. Itt is erről volt szó.
2023. febr. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az 1-sel. Azt gondolom hogy a sorozat sikere sokkal inkább a karakterek szerethetőségének, sebezhetőségének, a különbözőség adta helyzetkomikumnak volt köszönhető, miközben remekül tálalta akár a randizás leglehetetlenebb pillanatait is. Van egyfajta kettősség a karakterekben. Noha hiába zseni mindhárom srác, amikor a csajozás terén katasztrófa mindegyik. Ezzel is lehet azonosulni :D

Ráadásul nemcsak a főszereplők, de a mellékszereplők is fantasztikusan működtek( Hawking, Wheaton, Stuart akit imádtam :D) Szóval egy jó forgatókönyvíró és tehetséges színészek munkája kell hozzá, hogy valami ilyen módon működjön. Kár, hogy az utolsó évadra elfáradt a sorozat.

2023. febr. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sheldon miatt. Mikor elindult nem volt olyan sorozat amiben lett volna olyan karakter mint ő. Nemhiába lett ő a közönség kedvenc karakter
2023. febr. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
Röviden: Nem
2023. febr. 19. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem, nem a szuperhősök miatt, hanem Sheldon mellett Penny is tökéletes választás, mert nagyon szépen keveredik benne a ártatlan báj és a huncutság. De a többiek is szuperek. Nem tudom Szirmainak mi baja van vele. Egyébként a 0 részben még egy másik színésznő volt másik karakterrel, totál más és nem is túl szerethető.
2023. febr. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
72%
szerintem azért mert ez volt az első geek-ekről szóló sorozat ami így a 21. században készült
2023. febr. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
#6 The IT Crowd egy évvel korábban indult
2023. febr. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem nem. Én pl a Pókemberen kívűl szerintem 1 szuperhősös filmet sem láttam, mégis imádom a sorozatot és a karaktereket.
2023. febr. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!