Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Újra fogják szinkronizálni a...

Újra fogják szinkronizálni a Kalandra felt? (magyar szinkron) (3.évad 2.rész: Morituri Te Salutamus)

Figyelt kérdés

Hiányzott a sorozat, ezért egyik nap úgy döntöttem, nézek egy részt, teljesen random választottam ki, és észrevettem hogy sok helyen mást mondanak mint amire emlékeztem, valaki új szinkronhangot kapott, és annál a résznél mikor Jake énekelt, más szinkronhangot kapott ő is, és a dal szöveg is teljesen más volt, viszont ezután belenéztem más részekbe, korábbiakba és késöbbiekbe is, de szerencsére mindenhol máshol az eredeti magyar szinkron volt.

Miért szinkronizálták újra, és miért csak ezt az egy részt?

Remélem nem tervezik a többit is.

Egyébként a rész új címet is kapott, de csak a kiírásban, az epizódban az eredetit mondják be.



2023. febr. 22. 17:14
 1/1 A kérdező kommentje:
Az 5.évad 34.részét is újraszinkronizálták :(
2023. ápr. 24. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!