Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szeretitek az 1992-es Batman...

Szeretitek az 1992-es Batman rajzfilmsorozatot? Ha igen, miért?

Figyelt kérdés
2023. febr. 26. 15:33
 1/4 anonim ***** válasza:
34%

Nekem annyira nem jött be. De nem volt különösebb bajom vele, csak szimplán nem vagyok oda az epizodikus sorozatokért. Nagyon kevés olyan van, ami meg tudta tartani az érdeklődésem. Valamennyi részt megnéztem belőle, de csomószor a telefont nyomogattam pár rész után, aztán félbehagytam, mert nem kötött le.


Jó a stílusa, tök menő, Batman karakterét amúgy is bírom, de ez nem az én sorozatom.

2023. febr. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az se mindegy, mikor láttad először. Én gyerekkoromban láttam, és nagyon maradandó nyomot hagyott bennem pár rész.
2023. febr. 26. 15:53
 3/4 Hintalow ***** válasza:
70%

Nem vèletlenül lett a törtènelem egyik legtöbb dìjjat kapott animációs sorozata. A megvalósìtás mind stìlusban, mind törtènetvezetèsben, mind karakterekben túlmutat a gyerekeknek kèszült kereteken.

Olyan tèmákat is boncolgat, amik sokkal hètköznapibbak az átlagos szuperhős toposzokhoz kèpest (prostitúció, bántalmazás, drogfüggősèg stb.)

Illetve a tèmában az egyik legjobb megvalósìtása annak, hogy a negatìv szereplők többnyire a saját szerencsètlen sorsuk áldozatai, ès sokszor inkább szánni valóak, mint sem valójában gonoszok. Plusz az egyik legjobb ábrázolása a főhős "emberi gyarlóságának" is.

Az egyik all time kedvencem.

2023. febr. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
De jó, hogy lepontoztok egy szubjektív kérdésnél. De hát legyen... 😂 Annyira nevetségesek vagytok, hogy nem tudjátok elfogadni, hogy a szeretett kis sorozatotokat valaki nem szerette. Brühühü, sírjatok. :D
2023. febr. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!