Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Amazon Prime Video regisztráci...

Amazon Prime Video regisztrációkor az ingyenes próbaidőszak 7 vagy 30 napos?

Figyelt kérdés
Regisztráltam, és egyszer 30-at ír, de ha rámegyek az ingyenes 30 napos időszak kipróbálására, már csak 7-et. Tudtok erről valamit?

2023. márc. 2. 20:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem könnyű kideríteni. A főoldalon 30 napot ír angolul, de amint magyarra váltasz, egyáltalán nem írja a próbaidő hosszát sehol.

A support oldalon nem találok róla semmit. Érdemes lenne rákérdezni az email supportnál.


Ezen a magyar nyelvű oldalon rendszeresen hivatkozik a próbaidőszakra, de nem derül ki annak hossza:

[link]


Google keresésnél az összefoglaló 7 napot ír, de ha rákattintasz a linkre, angolul jön be 30 nappal. Tartok tőle, hogy Magyarországon csak 7 napos lesz a próbaidő. Viszont az érdekes, hogy ezt nem teszik egyértelművé.


Google összefoglaló leírás a primevideo.com oldalról:

"Népszerű filmek és tévéműsorok ezrei, klasszikusok és a legújabb tartalmak a Prime-on. 7 napos ingyenes próbaidőszak. HUF 899/hó a próbaidőszak után. Bármikor lemondható. Korlátlan videó streaming. Letöltés és offline nézés. Ingyenes 7 napos próba."

2023. márc. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget. :) Igen, én is több helyen több különbözőt láttam, ezért is nem volt nekem egyértelmű.
2023. márc. 9. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!