Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogyan ronthatták el így a...

Hogyan ronthatták el így a Sikoly 2. szinkronját?

Figyelt kérdés

Aki nem ismerné: a gyilkos(ok) telefonon keresztül beszélnek az áldozatukkal, azonban a hangjuk torzításra kerül, így csak a végén derül ki, ki a gyilkos.


Ehhez képest a Sikoly 2.-ben nincs meg ez a torzítás, így gyakorlatilag az elején eldől a legfontosabb kérdés.


Hogy sikerült ezt összehozni? Annál is inkább, hogy a korábban készült első részben sikerült megugrani a feladatot.



2023. márc. 3. 21:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem is emlékszem erre multkor néztem pedig, bár nekem ez a rész nem annyira tetszett.
2023. márc. 7. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Köszönd meg a szinkron rendezőnek. Nem torzítás, hanem a gyilkost egy másik színész kellene szinkronizálja. Torzítás az pont hogy van, csak attól még hallani ki az. Ez a baj a Sikoly 3-nál is. Ott a gyilkos több karakter hangját is használja, de mikor a gyilkos hangon kellene beszélnie akkor mindig a saját hangján beszél helyette, így ott is elég egyértelmű. Ez az egyik oka annak hogy a Sikoly filmeket eredeti hangon szeretem nézni inkább. Nincsenek szinkron hang változások, változó gyilkos hangok, és egyik filmet se spoilerezi be. Persze attól még magyarul is megnézem őket kíváncsiságból.
2023. márc. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!