Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Last of us sorozatot, hogy...

Last of us sorozatot, hogy nézzem meg?

Figyelt kérdés
PS-en ki akarom játszani a játékot már egy ideje, de sokan mondták, hogy utána csalódás lesz a film, szerintetek megnézzem így elötte?

2023. márc. 14. 07:13
 1/5 anonim ***** válasza:
65%

Igen csalódás lesz.

Elsőnek nézd meg a sorit és utána játszd ki. Egy csomó minden ki van vágva a játékból. A sorozat kb egy lite verzió. Ha kitolod a játékot az sokkal jobban fog tetszeni mint a sorozat.

2023. márc. 14. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%
Mármint a sorozatból van csomó minden kivágva.
2023. márc. 14. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
18%
A sorozatnak semmi köze a játékhoz sajnos. Gagyi nem érdemes megnézni!
2023. márc. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
37%

Játék jóval jobb.

De amikor néztem a sorozatot, irigyeltem azokat akik nem játszották, és nem tudták előre mi lesz. Nem véletlenül azok imádják ezt a sorozatot annyira, akik nem játszottak vele. Nekik egy új izgalmas sztori nem egy gagyi feldolgozásként jön át

2023. márc. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
82%
Érdekes, hogy itt emberek bele akarják magyarázni a véleményüket más fejébe. Bár én pont nem ismertem a játékot, de jó pár olyan emberről tudok, aki imádja a játékot/ismeri és szeretik a sorozatot. Ez nem egy szar feldolgozás és nem is lite verzió, hanem szimplán nem egy 1/1 átültetése a sztorinak, hanem igyekeztek hozzáadni és úgy változtatni dolgokat, hogy a színvonalból ne veszítsen, de mégis valami mást nyújtson. Amúgy meg nagyvonalakban ugyanaz az egész. Youtubeon is vannak összehasonlító videók, aki nem ismeri a játékot is látja, hogy a sztori maga nem változott, csak bizonyos dolgok. Már miért lenne mindenképpem csalódás annak, aki szereti a játékot?! Értem, hogy vannak olyan emberek, akiknek az, de közel sem mindenkinek. KÖZEL SEM!!
2023. márc. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!