Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hosszú vagy rövid sorozatokat...

Hosszú vagy rövid sorozatokat szereted és miért?

Figyelt kérdés
2023. márc. 20. 20:08
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
Mostanában már annyira sok új sorozat jelenik meg, hogy egyszerűbb beleugrani egy 1 évados lezárt/kaszált történetbe amit ledarálsz pár nap alatt, és jöhet a következő; mint várni egy hosszú sorozatnál egy olyan új évadra amit még genyó módon meg is feleznek és fél évvel eltolják a végét.
2023. márc. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Amelyik pont annyira hosszú, amennyire lennie kell. Ha a történetet el tudják mondani 10 részben, akkor ne legyen belőle 4 évad. Ha viszont 8 évad kell hozzá, akkor ne csapják össze háromba.
2023. márc. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ami 5 evadnal hosszabb az már annyira nem jó. Bár ha nagyon megkedvelem q sorozatot mert tényleg minőségi akkor nem akadály ha például 6-7 évada is van
2023. márc. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon 50-50%.

Nagyon szeretem a mini-sorozat formátumot amúgy, de ha egy sorozat nagyon elkap és nem csak 8-10 része van, hanem 60, 100 vagy még több azért az jó tud lenni.

2023. márc. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Epizódszám tekintetében mindegy, csak ne legyen sok évados, ahol látszik hogy csak a nézettség miatt erőltetik tovább, és egyre laposabb lesz.
2023. márc. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Én nem tudom letenni, akkor sem, ha már tök szar lesz.

Imádtam a 15 évados Odaátot pl.

2023. márc. 20. 22:44
 7/8 anonim ***** válasza:
Mindkettőt. Az utóbbi pár évben annyira durván sorozatfüggő lettem, hogy mostanra kb már a Barátok Köztöt is szívesen megnézném, ha nem lenne más.
2023. márc. 21. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Csak azért kérdeztem, mert valaki írta, hogy egy hosszú sorozat vége után depis leszel, mert vége es nem tudom miért.

De ha túl rövid, akkor még épphogy megszereted, vége.

2023. márc. 21. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!