Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hasonló logikás sorozatot...

Hasonló logikás sorozatot keresek, ami eseménydús, izgalmas mint a Szökés és A Nagy Pénz Rablás vannak még ilyen gondolkodós rafinált sorozatok vagy hogy is mondjam? 😅

Figyelt kérdés
2023. márc. 21. 19:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Alice Határországban, az pont ilyen, gyakorlatilag az elmúlt évek legjobb sorozata számomra.


Viszont hogy őszinte legyek engem is pont az ilyen sorozatok érdekelnének, de egyszerűen nagyon gyér a kínálat ilyen téren. Sok sorozatot úgy csinálnak meg hogy látszatra van benne logika, de belemenve a részletekbe hamar rá kell jönni hogy egy baromság az egész.


A Mindhunter-t tudnám még ajánlani, abban a részletekre is odafigyeltek, nem hiába David Fincher rendezése, viszont annak kell egy kis idő amire egyáltalán beindul. Sokan lehúzták, meg elmaradt a hype körülötte, pedig top1 sorozat szerintem.


Ezen a kettőn kívül talán a True Detective 1. évadát tudom javasolni (szigorúan az első évad, mert a többi csak kontár, silány sz*r).


Ha játszanak az animék, akkor a Hunter X Hunter, Attack On Titan, Death Note, Erased, ezek esküszöm jobban össze vannak rakva, mint bármelyik sorozat. Sokan már az "anime" szót látván gondolom lepontoznak, pedig ez a 4 anime egyáltalán nem kisgyerekeknek lett kitalálva. Hunter x Hunter első része beismerem, cringe, azon túl kell esni, pár rész után k*rva jó az egész. Egy olyan világ van bemutatva és olyan kihívásokat kapnak a karakterek, amiket meg sem lehet közelíteni egy sorozatban.


Részemről ezek amiket abszolút ajánlani tudok, de én is várom a további válaszokat, mert én bárhogy kerestem ezeket semmi nem tudta túlszárnyalni,

vagy hasonló színvonalat hozni.


Könyvek közül talán a Tíz Kicsi Néger volt ami hasonlóan elgondolkodtató, izgalmas volt.

2023. márc. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A mistery box módszert, amikor folyamatosan minden megfejtés egyre nagyobb rejtélyekre derít fényt, hogy sose veszítsd el az érdeklődésed nagyjából a Lost óta rengeteg sorozatnál bedobták, ugyanazok a készítők is (Fringe, Person of Interest) és más készítők is (Only Murders in the Building, Dead to Me, Black List, 24, Lost in Space, Umbrella Academy).
2023. márc. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!