Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » The Chosen c. sorozat 3....

The Chosen c. sorozat 3. évadának mikor lesz elérhető a magyar felirat?

Figyelt kérdés

2023. márc. 26. 10:52
 1/8 anonim válasza:
Ha jól tudom, már csak fanok készítenek hozzá feliratot, mert a hivatalos oldalon a magyarra már nem fordítják.
2023. márc. 28. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
2023. szept. 10. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nagyon KÖSZÖNÖM!!
2023. szept. 12. 10:25
 4/8 A kérdező kommentje:
Esetleg tudjátok, hogy mikor jön ki a 4. évad?
2023. szept. 27. 20:17
 5/8 gergelice16 ***** válasza:

#2 Én is nagyon köszönöm!!!

Ez teljes mértékben közösségi finanszírozásból készített sorozat, tehát a következő évadot mindig akkor kezdik el forgatni, amikor a szükséges összeg befolyt. Azt nem tudom, hogy a 4. évadot elkezdték-e forgatni már.

2023. okt. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Én arra gondoltam, lehet e ez a sorozat időmérő eszköz az utolsó időkben.

Vajon mikor érnek el Máté 24-hez:

[link]


"de aki mindvégig kitart, az üdvözül. Az országnak ezt az evangéliumát hirdetni fogják az egész világon, bizonyságul minden népnek, és akkor jön el a vég." (Máté 24:13-14)

nov. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Sziasztok! A 4.évad február elején érkezik. További információkért latogassatok el a @thechosenstories magyar Chosen Instagram oldalra.😊
jan. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
#2 én is nagyon köszönöm!! Egyébként nem lehet ezeket a feliratokat valahogy jóváhagyatni a gyártókkal?
febr. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!