Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi az, amitől egyik streaming...

Mi az, amitől egyik streaming szolgáltató jobb mint a másik?

Figyelt kérdés

Elő akarok fizetni az egyikre de nem tudom, melyikre. Mindenhol vannak olyan sorozatok amiket meg szeretnék nézni, de ezen kívül miben mások?

Egy ismerősöm azt mondta ő nem szereti az HBO Max felületét, nekem nem tűnik úgy hogy sokat nyomna a latba hogy hogyan kell kattintani a filmre.


Nem akarok több szolgáltatásra előfizetni, de jó lenne már kipróbálni őket.



2023. ápr. 7. 11:20
 1/4 anonim ***** válasza:

(Egy kritikus feltétel lehetne, hogy támogatja-e natívan a tévéd az alkalmazást, vagy csak közbeékelt médialejátszóval lehet-e elérni. Hiszen ha nem tudod nézni, akkor hiába van.)

A többi dolog irreleváns, a tartalom miatt döntesz egy előfizetés mellett, mert a szolgáltató tartalmat szolgáltat és ez a fő profilja.

2023. ápr. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A tartalom az egyetlen releváns tényező. Nem kell egyszerre többre előfizetni, elég egyre, aztán ha ott megnéztél mindent, amit akartál, mehetsz át a másikra.
2023. ápr. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
35%
nCore.
2023. ápr. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A felület szerintem annyira nem számít, mert mindegyik teljesen jól és könnyen használható. Persze nekem is van, ami kicsit jobban tetszik, áttekinthetőbbnek találom, de számomra ez nem mérvadó. A neked tetsző tartalmak mennyisége legyen a döntő. Kezdd azzal, ami elsőre legszimpatikusabb és ha már úgy érzed, hogy már nem használod ki, megnézted amiket akartál és váltanál, akkor azt lemondod és előfizetsz egy másikra. Vagy ne csak egy legyen, de ez nyilván akkor éri meg, ha viszonylag sokat használod őket.
2023. ápr. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!