Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi lehet a cím annak a filmnek...

Stormgorog kérdése:

Mi lehet a cím annak a filmnek vagy sorozatnak amelyben egy öregember (jó idegen) oltalmaz gyerekeket , menekülnek gonosz idegenek elől, utazni tudnak az idegenek bolygója és a mi világunk között?

Figyelt kérdés
Az idegenek alakváltók és megtámadják a jó embereket, valódi kinézetük olyan mint egy nagy ormányos szőrkupac amelyek nagyon nagyok. Egyszer gyerekkoromban néztem és nagyon izgalmas volt , nem találom sehol nincs ötletem mit keressek és hogyan... Segítsen valaki legyen szíves :)

2023. ápr. 7. 19:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mikori lehet ez?


Esetleg beírhatsz a googléba valami olyasmit,hogy"tv series+shapeshifter aliens"


[link]

2023. ápr. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Most 37 éves vagyok és gyerek voltam még tizenéves tehát kb 1990 környéki filmre tippelek, köszönöm a segítséget :)
2023. ápr. 7. 20:03
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha megtaláltad, megírnád? Érdekesen hangzik a téma. :)


Amúgy nem ártana átnézni az 1995-ös Végtelen határok részeket is. Hiába, hogy sorozat, de a részek pár kivételtől eltekintve teljesen különállóak, szóval az is lehet onnan láttál valamit.

2023. ápr. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Jól van ez így? ***** válasza:
100%
A hegy gyomrában?
2023. ápr. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen a Hegy gyomrában az! :D Nagyon szépen köszönöm a segítséget! :)

A you tubeon is fent van , ezer köszönet! :)

https://www.youtube.com/watch?v=27cvECcIgjU

2023. ápr. 7. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!