Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tényleg sorozat készül a...

Tényleg sorozat készül a Harry Potterből? Ti mit szól(ná)tok hozzá?

Figyelt kérdés
Szerintem ráférne a történetre egy új nézőpont. A cselekményekben könyvhűbb. Borzalmasan elrontották a legtöbb filmet.

2023. ápr. 9. 15:12
1 2
 1/14 anonim válasza:
47%
Még nem hallottam róla, de ha így van akkor örülnék neki!
2023. ápr. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
56%
Örülnék neki. A könyvhöz képest jó pár film igen gyatra lett, aminek egyik fő oka pont az volt, hogy sok esetben se a cselekményre, se jó pár szereplőre nem jutott elég játékidő. Egy sorozat, ha pl 1 könyv, 1 évad felbontásban gondolkodnak, ezt kapásból orvosolni tudná.
2023. ápr. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
70%
engem hidegen hagy
2023. ápr. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
66%
Engem se mozgatna már meg. Olvastam a könyveket, láttam a filmeket, nem igazán tudom miért érdekelne a tovabbiakban ugyanaz a történet.
2023. ápr. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
24%
Csak akkor érdekel, ha Harry transz férfi lesz és a Drarry kánonná válik.
2023. ápr. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
21%

Mondjuk biztosan tennének bele egy fekete főszereplőt, szóval innentől kezdve nem - meg egyébként sem érdekel már.


Néha újraolvasom a könyvet a szókincs miatt, de ennyi. Kinőttem belőle.

2023. ápr. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
12%

Hermione biztos, hogy fekete lesz.

Plusz Ron családja vörös hajú fehér, ami tabu a mai adaptációkban, így ők is feketék lesznek, esetleg vörös hajjal, mert ez a kombó a titánokban is jól néz ki (valaki szerint).

2023. ápr. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
11%

Ja, meg Rowling miatt egy csomó transz karakter is lesz benne, mivel kompenzálni kell.

Dumbledore szexjelenetet egy pasival vagy többel szintén el lehet könyvelni, mert meleg és ez a hbo esetében sok-sok szexjelenetet jelent.

2023. ápr. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
41%

A filmek jók voltak, a sorozat meg felesleges, pláne úgy, hogy a könyvek történetét fogja feldolgozni, nem pedig valami újat (egy másik varázslóiskolát, egy másik kort, egy másik szereplő történetét, bármi mást).

Csak egy újabb nosztalgia projekt lesz, ami elveszi a pénzt és az időt az önálló történetektől, de ennek ellenére örülök neki, ha lesz aki örül neki.

Tini koromban imádtam a könyveket is, és a filmeket is, és ha valaki emiatt a sorozat miatt fogja megszerezni a harry pottert, akkor áldásom rá.

2023. ápr. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Én nem szeretem a filmeket, az első kettő szerintem jól sikerült, a többi mélyrepülés. Hangulat, humor, karakterek, cselekmény szempontjából is. (A zenék és a díszlet jó.) Szóval már öt-tíz éve is el tudtam képzelni egy sorozatot, ami jobban fel van építve.

Azt nem tudom, mennyire változtatnának karaktereken bőrszín vagy nemi identitás szempontjából. Előbbi egyáltalán nem zavar, utóbbi csak akkor, ha emiatt a szereplők közötti kapcsolatok változnának meg.

Amúgy gondoltam, hogy a válaszok között feljön ez a "tuti tele lesz melegekkel" vonal is, engem ez annyira nem érdekel. És szerintem van létjogosultsága, mert 1: 20 év alatt sokat változott a világ, 2: a filmekből nagyon sok minden kimaradt, ezt akkor is elismerném, ha szeretném őket. És egy sorozat ezt jól meg tudná oldani, ha jól csinálják meg.

2023. ápr. 9. 18:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!