Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit gondoltok a nemrég bejelen...

Mit gondoltok a nemrég bejelentett új Harry Potter sorozatról? Én a legjobban a casting miatt aggódom, hogy nagyon PC lesz.

Figyelt kérdés

Biztos lesz a három főszereplő között, de akár McGonagall vagy Snape is kisebbségi színész által lehet eljátszva. Ez nem feltétlenül természetes, eléggé erőltetett lenne.

Ti mit gondoltok?



2023. ápr. 13. 07:10
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
78%
Amiben bizzos vagyok,az az,hogy legalabb az egyik szereplo tuti szinesboru lesz...nezzuk csak a kis hableany filmet...
2023. ápr. 13. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
56%

Trans nő nem lesz benne a Rowlingon múlik 😀

Mondjuk a cancel culture kicsinálta szóval nem nagyon fog beleszólni

2023. ápr. 13. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
77%
Nem aggódom miatta..De Harry Potter valószínű,hogy egy meg nem értett néger rasszhoz tartozó zsidó hitű palesztin lesz.Aki szerelmes a Hermione művésznevű esténként női ruhába bújó 50 éves kamionsofőrbe.
2023. ápr. 13. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
71%
Elvileg Dumbledore-t fogja egy színesbőrű színész alakítani.
2023. ápr. 13. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
94%
Vannak már infók a tervezett színészekről. Ahogy néztem, a főszereplők közül egyedül Dumbledore rasszán változtattak, őt valamiért négernek képzelték a sorozat készítői.
2023. ápr. 13. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Az még tök oké. Akkor lehet még jó is lesz
2023. ápr. 13. 08:48
 7/29 anonim ***** válasza:
70%
Be vannak ezek golyózva már teljesen a nagy diverzitásmániájuktól.
2023. ápr. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
85%

Adam Driver lesz Piton professzor

és

Tom Felton (a film szériából Draco) lesz ezúttal Lucius Malfoy

2023. ápr. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
34%

Nem értem, mit aggódsz! Ezt hívják művészi szabadságnak! Azt rak bele a rendező, akit akar! Ennyi! sokan ezt nem fogják fel agyilag! Ez kb olyan, hogy minden Jézus ábrázolás fehér, holott jézus sötét bőrű volt! Mégsem sír a sok keresztény...ja.. hogy rasszisták, értem és az ember csak fehér lehet!


Az ugye megvan, hogy a világon a fehér ember kisebbségben van a többi rasszhoz képest! Több milliárd ázsiai van, meg latin stb... együtt többen vannak, mint a kaukázusiak.

2023. ápr. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

Örülök neki..csak mondjuk ez az irány maga nem tetszik hogy már MINDENBŐL sorozatot csinálnak..most várom a stranger things zaróját, hatalom gyűrűtit, wichert…akkor most jöjjön ez is rá.


Meg sokkal törékenyebbek így a dolgok. Pl szerintem a wicher egy hulladék lesz Henry cavill nélkül.


Szóval örülök neki..de ezt az irányt..értem én hogy több pénz stb, de előbb-utóbb ártani fog ez az egész film iparra (már most is) de hát az már nem az én bajom

2023. ápr. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!