Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit szólnátok egy új Clone...

Emily kérdése:

Mit szólnátok egy új Clone Wars évadhoz?

Figyelt kérdés
Egy 6,5. évadra gondolok, amiben a készítők megvalósíthatnák azokat az ötleteiket, amiket a sorozat elkasználása miatt nem tudtak.

2023. ápr. 25. 11:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mint pl. amilyen készült is 7. évad néven?


Hát nem tudom, szerintem bőven elég volt ez a 7 évad ami készült belőle, elvégre a klónok háborúja egy 2-3 éves időszak, elég jól lefedték és lezárást is kapott. Úgyhogy részemről szép volt, jó volt, de haladjunk tovább más időszakok felé.


Meg hát ott a Bad Batch, ami konkrétan a Klónok háborúja szellemi örököse.

2023. ápr. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Feleslegesnek tartanám, a 7. évaddal szépen lezárták ezt a korszakot.
2023. ápr. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
46%
Gyakorlatilag be lett mutatva az egész klónhaború. Max a 4 részes utapaus sztorit lehetne meganimálni rendesen, de anélkül is megvagyok
2023. ápr. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
3 szál is volt ami nem lett elkészítve (Utapau, Maul szökése és leszámolás Sidiousék ellen, valamint Asajj Ventress sorsa), nem is értem miért nem csinálták meg ezeket Filoniék amikor zöld utat kapott a 7. évad. Pont kijött volna a szokásos 20-22 epizód egy évadra, így meg lett 12, amiből ráadásul minimum 3-4 rész teljesen felejthető.
2023. ápr. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
54%

Abból a korszakból sosem elég, egyértelműen kedvenc az egészből.

Ha következetes semmi akadálya, csak ne legyen sok felesleges filterepizód benne.

Bár valóban jól ki van töltve és törekedhetnének az új trilógia javításán, oda elférne 1-2 sorozat, mondjuk kétlem, hogy TCW-hez hasonló szintet bármelyik eléri de az esély megvan rá.(Mandalorian sem rossz, meglátjuk az Ashoha milyen lesz)

2023. ápr. 30. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#4.Szerintem nem volt feltétlen tervben Filoninak sem.

A Bad Batch bevezetésre koncentrált. Hozzátéve, ott is lesz 1 évad és azért vannak izgalmasabb részek ott is, nincs kizárva, hogy nem tisztázzák valamelyik fontosabb szálat.(Kamino-ért hatalmas plusz pont, márt csak azért megérte megnézni)

2023. ápr. 30. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Igen, elsősorban Ventress szálára és Maul fogságára gondolok, mert ezek hiánya érezhető a CW-ban, bár úgy tudom, hogy regényben, képregényben ki lettek fejtve, de azért ez mégiscsak szükségmegoldás.

Ezen kívül pedig annyi remek epizód, történetív volt és lehetett is volna még.

2023. ápr. 30. 12:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!