Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Five Nights at Freddy's...

A Five Nights at Freddy's film szerintetek kap magyar szinkront?

Figyelt kérdés
Semmi bajom nem lenne azzal, ha angolul nézném meg, de mivel az első játék megjelenése óta rajongó vagyok, ezért nagyon jól esne a saját anyanyelvemen is végignézni a filmet. Csak azért bizonytalanodtam el, mert a könyvek sem kaptak magyar fordítás.

2023. máj. 8. 04:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha a hazai mozik vetíteni fogják akkor valószínűleg igen kapni fog. Mivel az egyik gyártó Blumhouse és a forgalmazó az Universal Pictures ezért én esélyesnek tartom, hogy kapni fog szinkront, mivel eddig minden filmjük kapott. De akkor a legbiztosabb, ha kijön egy magyar szinkronos előzetes.


A könyvek alapból nem sok nyelvre fordítóták le. Csak a legelterjedtebb nyelvek pl.: német, spanyol, orosz, portugál, de furcsa módon francia fordítást nem kapott. De ez még nem jelenti azt, hogy az ebből készült filmek nem kaphatnak magyar szinkront. Volt már rá példa, hogy a mozikban remekül ment egy könyvből készült film és csak azután kapott magyar fordítást a könyvek.

2023. máj. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Azthiszed válasza:
Hát,kapitt. Bár ne kapott volna...
2023. júl. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az "UIP-Duna Film" YouTube csatornájára 1 hete került fel a szinkronos előzetes, a magyar címe pedig "Öt éjjel Freddy pizzázójában" lett. Nem igazán vagyok vele kibékülve, de ahogy az említett videó kommentjei közt láttam, vagyunk még így páran.

Ettől függetlenül kíváncsian várom a filmet, az első játék óta követem én is a FNaF körüli eseményeket.

2023. júl. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!