Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Marvel univerzumépítése...

A Marvel univerzumépítése egyre nehezebben követhető?

Figyelt kérdés

"Mind a 26(!) készülő film és sorozat az MCU-ban"


https://www.youtube.com/watch?v=8q6qBbaGxcs



2023. máj. 13. 08:07
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Is-is
14 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
60%
Igen
2023. máj. 13. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 madi111 ***** válasza:
79%
Igen. A mennyiség fontosabb lett a minőségnél. Kérdés, hogy a közönség meddig lesz vevő rá. Egyelőre még úgy látszik, hogy igen. És amíg veszik, addig jönni fognak a filmek futószalagon.
2023. máj. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés úgy szól, hogy egyre nehezebben követhető-e. Szerintem nem. A minőségromlás nem egyenlő azzal, hogy nehezen követhető-e vagy sem.
2023. máj. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 madi111 ***** válasza:
100%
A minőség nem feltétlenül, de a mennyiség igen.
2023. máj. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
43%
De mennyiség eddig is bőven volt. Az első 23 filmig tudták követni az emberek, most pedig nem?! Nekem ez nem tűnik logikusnak. Az, hogy jönnek ki sorozatok is, nem bonyolítja, csak a formátum más.
2023. máj. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
82%

Én már évekkel ezelőtt elvesztettem a fonalat, hogy hol tart ez az egész DC vs. Marvel.

Aza legnagyobb baj, hogy nem tudnak semmi újat kitalálni.

Batman és Superman filmeket, folyamatosan tolják a nagyközönség elé, de egyre rosszabbak. Minden a látványvilágra megy, a többi meg nem számít.

Színészitehetség nulla, a forgatókönyv, úgyszintén.

Én vissza tértem, a 1980-70-60 filmekre, akkor még tudtak filmet csinálni.

2023. máj. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én pár éve Marvel fan voltam, de ezzel az idősíkos baromsággal sikeresen elvesztettek, azóta nem érdekel, ostobaság lett az egész, követhetetlen, értelmetlen, tele töltelék karakterekkel meg nonszensz sztorikkal.
2023. máj. 15. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!