Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ha Smith Ügynök annyira...

Ha Smith Ügynök annyira utálja az embereket akkor miért vett magára emberi külsőt miért nem egy robot alakot vett magára vagy valami más nem emberit?

Figyelt kérdés

2023. máj. 15. 13:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az elég feltűnő lett volna.
2023. máj. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A skynet kiakarta irtani az emberiséget és megalkotta az emberkülsejű Terminatorokat.A beszivárgás céljából...
2023. máj. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mivel a màtrixban alapszabàly hogy mindenkinek emberi alakja van emiatt. És ezt még ő sem tudta meghekkelni minden màst igen
2023. máj. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tudom hosszú lesz, de van egy saját kis elméletem a mátrix -al kapcsolatban.

E szerint Neo tudatát letöltötték. Vagyis most már két NEO létezik, de ez egy hosszas kifejtés lenne. Most viszont lássuk az elméletem Smith ügynökre vonatkozó részét.

Először is! Smith ügynöknek három verziója van! Vagyis több volt, de mi 3 verzió tevékenységét látjuk.

Azt is tudjuk, hogy a Mátrix korábbi verziójában voltak farkasemberek és vámpírok. Így, ha ebből az elméletemből YouTube videót készítenék akkor érdemes lenne bevágnom egy képet a gyűrűk urából, ahol ugye Hugo Weaving vagyis Smith ügynök) egy Tünde férfit játszik.

Vagyis így tudnám érzékeltetni azt, hogy Smith a mátrixnak abban a farkasemberes verziójában egy ilyen tünde volt. Értitek?

A lényeg az, hogy minden Mátrix verzióban a benne lévő ügynökök alakja szerepe is a környezethez alkalmazkodik. Átírják őket. Említettem, hogy snittnek három verziója is van. (a tünde alakot most kihagyom a könnyebb érthetőség miatt. De hogy abban a világban is ott volt ez biztos!

Tehát az általunk látott első verziót Neo elpusztította. Pontosabban csak a testét. Aztán elméletem szerint én egy -ilyen testetlen szellem alakot képzelek - el odament a Merovingi -hez és arra kérte, hogy alakítsák át. Majd ő legyőzi Neo -t. Ugye azt tudjuk, hogy a Merovingi szerepe az, hogy eldöntse mely programok, amelyek már hasztalanok és törlésre kerülnek, vagy átalakítással új szerepet talál nekik. Ezért gondolom azt, hogy Smith meggyőzte a Merovingi -t, hogy bár elbukott, de győzhet, ha átalakítják. Így megkapta az új alakot. nevezzük ezt Smith 2.0 Nak. Ugye ez az az alak, aki már képes többszörösen lemásolni magát. Ő az, aki teljes mértékben eluralta a mátrixot. De a harmadik rész végén Neo rájött, ha engedi neki végrehajtani a folyamatot, - amit mi úgy láttunk, hogy a sötét folyadék körülölelte, ez volt a való világban a tudat digitalizálás, Neo rájött, ha mindezt engedi, akkor mivel ezután Smith végrehajtotta a feladatát, ezután már értelmetlen a léte, tehát elpusztul. És a másolatai is.

Aztán jött a sokak által kritizált 4. rész. Eszerint ugye Smith ügynököt megint újra alkották. Új testet kapott. De, ami a céljait illeti ugyanazok, mint az első pusztulása előtt. Vagyis ezt a verziót én csak 1.5 neki nevezném. Mivel ugyanaz a célja, mint a mátrix 1 -ben.


Szerintem rendkívül nagy hiba volt őt visszahozni mert vannak itt még rajta kívül is remek fő ellenségek. Mint például a Merovingi. De mindegy megkaptuk Smith harmadik alakját. Ami számomra 1,5. mert külsőre nem az 1 es. De nem tud osztódni, mint a 2.0.

Tudom hosszú volt, de remélem érthető voltam 😊

És ez még csak az elméletem felszínének a kapargatása volt :)

2023. máj. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mert a Mátrix lényege az, hogy egy illúziót teremt a keltetőben fekvő emberek számára, egy valósnak tűnő világ illúzióját, és abból kilógna egy intelligens robot...
2023. máj. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!