Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » "Remake" fekete karakterrel....

"Remake" fekete karakterrel. Mit szóltok hozzá? Pl Kis hableany. De ma már olvastam arról,hogy mas hiresebb szerepeket is fekete szinesz tolt be pl egy Harry Potter keszulodo sorozatban.

Figyelt kérdés
2023. máj. 16. 14:05
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
91%
Nevetséges.
2023. máj. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
0%

Nem hiszem,hogy rasszista megjelölésü kérdés lenne.

Hát.... manapság ez a népszerű

2023. máj. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 hollófernyiges ***** válasza:
93%
Szerintem szándékosan csinálják hogy beszéljenek róla, egyesek felháborodjanak rajta. A reklámkampány része. Ezt a Kleopátrás filmet se nézte volna a kutya se, ha nincs körülötte a felhajtás a néger főszereplő miatt.
2023. máj. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
85%
Ez a trend is lecseng majd.
2023. máj. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
" Kleopátrás film"? Azt se tudtam,hogy van. Legutoljara az Asterix-Obelix verziot lattam :) Az se ma volt
2023. máj. 16. 14:24
 6/24 anonim ***** válasza:
52%

Undorító, és az író megszégyenítése, művének kigúnyolása.


Könyvet írok, a főszereplőim közül senki sem fekete, de ha ezen bárki fenn akadna vagy utólag pl fekete szereplőre cserélné a fehéret nem adnám hozzá a nevem.

Az nem az én könyvem onnantól kezdve.

2023. máj. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
89%

Ugyanazt, mintha a Hercegnő és a békába disney változatának a live actionében a karaktert egy fehér karakterrel helyettesítenék.. nem lenne értelme. Ugyanúgy mint egy fekete sellőnek sincs sok értelme a Dán tengerbe.

Én csak azt nem értem, hogy miért a már meglévő karaktereket alakítják át, amikor csinálhatnának új karaktereket is.

2023. máj. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
6%
Azért csinálják hogy a jövőben természetessé váljon nem fennakadni azon ki milyen színű
2023. máj. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
26%
Mint ahogy azon se rugóznak általában ha egy szőke hajú karaktert egy barna hajú színész játszik el
2023. máj. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
76%
Mondjuk ezek a Disney remakek meg se közelítik az eredeti meséket szóval lehet tényleg senki nem beszélne róluk ha nincs ez a dolog
2023. máj. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!