Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csak nekem nem tetszett...

Csak nekem nem tetszett annyira a Babylon c. film?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem most jött ki már jó pár hónapos, de most tudtam megnézni. Hát.. nagyon vegyesek az érzelmeim. Voltak benne jók és egyben rosszak is. A történet szerintem sok műfajt akart vegyíteni, hiszen volt itt akció, dráma, maffiával való összetűzés stb. A karakterek 1-2 kiemelkedőt leszámítva nem adtak sokat hozzá a történethethez. Pl a főhős csaj nem tudom, hogy vagytok vele de engem írritált,felelőtlen volt és mindig szegény srác segítségét kérte. Viszont volt egy szereplő ami nagyon ki volt dolgozva. A kiégett színész, aki nem tudott az újdonsággal szintet tartani. Az ő karaktere kifejezetten tetszett. És a zenész karaktere is tetszett, illetve a döntése a végén.

Illetve még nagy pozítívuma volt a filmek a zenéje. Talán az egyik legerősebb pontja. De lehet azért volt nekem ilyen felemás a film, mert én nem gondoltam, hogy ez egy művészibb film lesz. Nekem legalábbis az előzetesei azt sugalták, hogy ez egy könnyedebb film lesz. De sok helyen meg azt olvasom, hogy közönségkedvenc lett. Ti, hogy vagytok ezzel? Kíváncsi lennék.



2023. máj. 19. 00:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem mai szemmel kell nézni. Abban az időben az összes sorozat hasonló volt stílusában. Ha összehasonlítod a többivel, akkor láthatod, hogy a Babylon kiemelkedőnek számít.
2023. máj. 19. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én nem a sorozatra gondoltam, hanem a filmre ami idén jött ki.
2023. máj. 19. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!