Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki le tudná írni, hogy ki...

Valaki le tudná írni, hogy ki és miért volt A a Hazug csajok társaságában?

Figyelt kérdés
Igen, tudom, hogy ez régi sorozat/téma már, de sajnos nem tudtam megnezni a sorozatot, és nem világos mi történt. Elkezdtek nézni, és 3 évad után az oldal, ahol néztem "bezárt" vagy mi. Az lenne a kérdésem, hogy kik voltak A-ék, és miért akartak bosszút állni Alin és a csajokon?

2023. máj. 27. 11:05
 1/10 anonim válasza:
16%
Én voltam... 😊
2023. máj. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Mona, cece and alex.

Mona kezdte az egészet mert alison szekálta őt a suliban

2023. máj. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi 2-es! Akkor nem Alex volt az, aki mozgatta a szálakat? És amúgy neki mi oka volt rá? Meg Cecenek?
2023. máj. 27. 15:58
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Cece-nek az volt az oka, hogy ő Alison testvére, és azt hidte a lányok ölték meg, de amikor kiderült, hogy nem ők voltak, már nem bírt leállni. Az A-skodás olyan volt neki, mint a drog.


Alex pedig Spencer iker testvére, és Spencer helyét akarta átvenni, mert neki szar élete volt, Spencernek pedig tök jó.

2023. júl. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Kedves 4-es! Köszi a válaszod, de egy valamit nem értek. Akkor a legelején, amikor Alisont is zaklatták, akkor ki volt A? Gondolom nem Cece, annak úgy nem lenne értelme. És Cece miért ütötte fejbe Alit azon az estén?
2023. júl. 27. 12:49
 6/10 anonim ***** válasza:

Én vagyok a 4es!


Az elején Mona zaklatta Alison-t, mert Alison folyton szekálta.

És Cece azért ütöte fejbe, mert azt hidte, hogy ő nem Alison, mert volt egy szőke lány, aki elvette Cece ruháját, ami ugyan olyan volt, mint Alison-é, és mivel Alison háttal állt Cece azt hidte, hogy ő nem Alison.

2023. júl. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Eredetileg amúgy aria lett volna A azért sokszor nem áll össze a cselekmény. Menet közben változtatták meg
2023. júl. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#7


Ez honnan veszed?

2023. aug. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nagyon sok helyen írták hogy aria lett volna de hamar lebuktatták így muszáj voltak megváltoztatni hogy tovább tudjon haladni a sorozat. Ezért van sok hülye szál benne ami sokszor nem áll össze mert eredetileg nem így indult csak menetközben ahogy változtatgatták őket már nem tudták maguk se hogy mikor mi miért történt. Mondjuk én attól függetlenül nagyon szerettem de az első évad volt a legjobb tényleg
2023. aug. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#9

Én jobban szerettem az AD-s részeket!

2023. szept. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!