Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Rajzfilm 5 tiniről akik...

Rajzfilm 5 tiniről akik portálkulcsok és autóik segítségével mentik meg a földet, mi a címe?

Figyelt kérdés

Olyan 2014es sorozat lehet, márvagy 4x láttam, és azt hittem sose felejtem el a címét, de már 2 napja gondolkodom rajta és nem jut az eszembe.

Van 4 autó és 5 tini meg egy másvilági lány aki segíti őket. Amikor megnyílik a portál átmennek és megpróbálják megszerezni a kulcsot aztán lezárni azt. Közben küzdenek a kiborgokkal meg az állatokkal...


2023. máj. 30. 20:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Lyoko kód?
2023. máj. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
0%
Sliders és ez kb 1994-es
2023. máj. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A Sliders-ben a legnagyobb jóindulattal is max kettő (oké, később Quinn tesójával kiegészítve) maximum három tini volt, de az is csak nagyon jó indulattal, autók meg egyáltalán nem voltak benne.
2023. máj. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a próbálkozást és segítséget. Addig, addig dúdoltam a főcím zenét, hogy végül eszembe jutott.

Hot Wheels - Az 5-ös osztag

2023. máj. 30. 21:53

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!