Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Dreamworks miért erőlteti a...

A Dreamworks miért erőlteti a Dragons: The Nine Realms vonalat?

Figyelt kérdés

Ez is egy az Így neveld a sárkányodat filmekhez kapcsolódó sorozat, de 21. századi környezetben játszódik teljesen új karakterekkel. Én nem sűrűn láttam olyat, hogy bárki is jót írt volna róla, hogy várja az új évadot, stb. Mindenütt teljesen le van húzva az egész. Akkor mégis miért jó ennyire erőltetni?

A filmekkel azonos korban játszódó sorozatok ( Dragons: Riders of Berk, Defenders of Berk, Race to the Edge) sokkal népszerűbbek voltak, és ha már mindenképp kapcsolódó sorozatot akarnak, akkor még rengeteget ki lehetne hozni belőle.


2023. jún. 7. 00:26
 1/2 anonim ***** válasza:
ezeket a sorozatokat, és itt nem csak a sárkányosra gondolok, hanem a többi movieból készült sorozat "folytatásokra" is értem mint pl a kung fu panda sorozatok, hát szimplán pénz, sok kisebb csatorna, de még a nagyobbak is megveszik szimplán a fanok és főleg a gyerek célközönség miatt, sok tv-s csatornának van gyerek szekciója megadott időpontban hogy kiszolgálja a gyermek közönséget is, mint pl itthon volt a Tv2 Matiné vagy az RTL-en a kölyökklubb, hát ezért, a csatorna megveszi a vetítési jogokat, a stúdió meg bezsebeli a pénzt, ennyi - ez épp olyan hogy készül belőle a live action élőszereplős sorozat, de hogy minek - mert pénz
2023. aug. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Értem én, hogy pénz, de a Nine realms és a Kung fu panda nem egy kategória. A kung fu panda esetében az eredeti főszereplők megmaradtak a sorozatban is. A Nine realms meg telibe évszázadokkal később játszódik a filmekhez képest, konkrétan 21. század, tök új szereplők, a régieknek nyoma sincs. Sokkal kisebb a rajongóbázisa, mint pl a Race to the Edge-nek, sőt, ha a külföldi social mediában posztot látok róla, sokkal több a negatív komment, szinte csak az van, sőt, a hivatalos instaoldalukon az új évad bejelentéséről szóló posztot is ellepik a negatív kommentek.

Az eredeti sztorihoz közvetlen csatlakozva is lehetett volna egy csomó új tartalmat létrehozni, ami nem vált ki ekkora ellenérzéseket, mint a Nine realms.

2023. aug. 19. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!