Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a kedvenc film idézeted?

Mi a kedvenc film idézeted?

Figyelt kérdés
Csak azt a bárányos meg mazohista oroszlános Twilight idézetet bene másolja senki mert attól a falra fogok mászni.-_-" xD kössz
2010. nov. 2. 13:53
 1/8 anonim ***** válasza:
A twilight a különös döntések filme. Mikor egy lánynak választania kell hogy Zoofiliát vagy Nekrofíliát kövessen-e el.
2010. nov. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
"Jó volt akkor az építészet"mondta a Bütyök Tutajosnak a Tüskevár című fekete-fehér filmben
2010. nov. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mátrixból Smith ügynök mondja Morpheusnak:Szeretném megosztani Önnel mire jöttem rá az itt létem során. Akkor döbbentem rá, amikor osztályozni próbáltam a faját. Ráébredtem, hogy Önök valójában nem emlősök. Minden emlős ezen a bolygón ösztönösen természetes egyensúlyra törekszik a környezetével, kivéve Magukat Embereket. Letelepednek valahová és addig szaporodnak míg fel nem élik mind a természeti erőforrásokat, és azután csak úgy képesek fennmaradni, ha új területeket foglalnak el. Van egy másik organizmus is ezen a bolygón, mely ugyanígy viselkedik. Tudja melyik? A vírus. Az emberi faj egy betegség, a bolygó rákosodása. Az ember egy ragály, és mi vagyunk a gyógyszer.
2010. nov. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mátrix paródiában van egy hatalmas gondolatmenet ahogy Morpheus ül a székben és azt taglalja mennyire nincs vele egyszinten az előtte álló. Sajnos nem tom fejből idézni
2010. nov. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
vagy az Orákulomnál a paródiában már sajni nem tudom de nem semmi szövegzet
2010. nov. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Amikor megkérdezik Conant,hogy mi a legjobb az életben-

Az ellenség halálhörgése az asszonyaik jajveszékelése.

Ezen mindig szakadok:).

2010. nov. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
"És szólt az Úr mondván: húzd ki a szent biztosítószeget, majd azután számlálj el háromig! Se többet, se kevesebbet. Három legyen ameddig számolsz és ameddig számolsz az háromig legyen! Négyig ne számolj hát ezért, sem pedig kettőig, hacsak nem fojtatod a te számolásodat háromig. Az ötöst szádra ne vedd! Midőn a hármashoz érsz, mely sorrendben a harmadik leszen eldobandod te az Antiochiai szent gránátot a te ellened felé, ki, mivel nem kedves nekem, megdöglend" (Fegyverek könyve 2. fejezet 9-21)
2010. nov. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
"Valakinek mindig meg kell halnia, mielőtt bármi történne. Különben az élet úgy megy tovább, mintha semmi gond nem lenne... Nem.... Valakinek meg kell halnia. És akkor mindenki feleszmél. De akkor már késő..." (Ben X)
2010. nov. 27. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!