Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért kapott a Törvénytisztelő...

Miért kapott a Törvénytisztelő polgár 18-as korhatár besorolást?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy milyen képek vannak benne, annyira durva?
2010. nov. 5. 18:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Én láttam. Már rögtön az eleje eléggé megrázó, aztán van benne egy olyan jelenet, ahol megkínoznak valakit, az se való igazán gyerekeknek, illetve az egész filmben elég sok a vér, ráadásul nagyon élethű.

itt egy kis ízelítő: http://www.youtube.com/watch?v=IQBOu6JI5qk

2010. nov. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat. Akkor inkább kihagyom, most nem vagyok olyan idegállapotban :(
2010. nov. 5. 19:29
 3/3 ScottlandLover válasza:
Én is pont a durva jelenetek miadt féltem megnézni,de végül győzött a kiváncsiságom és mégis megnéztem... Az tuti,h nem gyerek film,nagyon durva,de nézhető...Sőt! A kedvencem lett...Számítottam véres jelenetekre,és mégis elég megrázó volt... Egy jelenetnél pl. kiakadt a szívem... Eléggé felviszi az embében a pumpát! Csak Butler miadt néztem meg...Az biztos hogy egy darabig nem heverem ki!
2011. okt. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!