Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az Ororszlánkirály esetében...

Az Ororszlánkirály esetében még miért nem zavarta az embereket a woke-kultúra hatása? Simbát egy erősen liberális felfogású azonosnemű pár nevelte fel, akik a hagyományokkal szembemenve rovarokkal etette őt.

Figyelt kérdés
Ha ma így jelenne meg teljesen újonnan, sok kritika érné a filmet.
2025. ápr. 27. 11:08
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
73%
elég szomorú hogy olyan szintre süllyed valaki hogy már a barátságba is ezt látod. Rá se merek kérdezni a micimackóba mit látsz bele.
2025. ápr. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

#11: ezek szerint az egy alacsonyabb szintet feltételez, ha valaki homoszexuális vonzalmat feltételez két ember között? Nem egészen értem a logikát.


Mindenesetre azért megjegyezném, hogy Timonnak az eredeti hangját Nathan Lane adta...

2025. ápr. 27. 18:42
 13/22 anonim ***** válasza:
43%

Mindenesetre azért megjegyzném, hogy a Föld lapos, a Balaton nem létezik, meg autista lesz a gyereked, ha nem oltatod be...


Ja, nem 🤷🏼‍♀️

2025. ápr. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Ó, a végét elírtam... akkor lesz autsita ha beoltatod védőoltásokkal :(
2025. ápr. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

14


Nem törvényszerű,hogy az lesz..De azért volt már rá példa.

2025. ápr. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Inkább legyen autista a gyerekem, mint hogy halott. De ugye kinek mi :D
2025. ápr. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
12-es: És? Sok mesefigura karakternek pedig ellenkező nemű volt a hangja.
2025. ápr. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
51%

30 évvel ezelőtt még nem volt olyan erővel a köztudatba tuszkolva az LGTMBQXYxxYY propaganda mint manapság.

Nem emlékszem,hogy különösebb felháborodást váltott volna ki az emberekből mondjuk a Szomszédok langyos fodrásza.Vagy a Rendőrakadémia homoerotikus keringő jelenete.

Az ellenérzést szerintem leginkább az erőszakos tukmálás váltja ki.Legyen szó bármiről.

2025. ápr. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
49%
18: De ezt is csak bebeszélik, mert nincs ilyen tukmálás.
2025. máj. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

19


Hát...Megnéztem néhány részt a Halálos fegyver című sorozatból...Egyszer csak a rendőrfőnök (aki férfi) elkezdett dumálni a férjéről..Tehát ha az ember csak úgy találomra belenéz valami újabb készítésű produktumba,akkor nagy eséllyel találkozni fog a témával.Ott is ahol aztán végképp nem várná.

2025. máj. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:

Az olvasásnak tényleg semmi haszna?

A minap valaki megjegyezte, hogy minek olvasok könyveket, ha annak nem veszem hasznát. Mivel nem a munkámmal kapcsolatban olvasok, hanem más témában, így attól tartok igaza is van. Mindig úgy gondoltam, hogy van értelme, azon kívül is, hogy ez is csak a kikapcsolódás...

Szerintetek vannak még ilyen emberek az országban, vagy ismertek ilyen embert?

Biztosan nagyon kevés, de szerintem vannak még olyan emberek, akik 1920-1929 között születtek, tehát a 20-as években. Hány ilyen ember lehet?

A kulturális normák miért csökkentek olyan sokat?

Ha megfigyeljük a két világháború közti irodalmi művekben, filmeken nagyon sokat adtak az emberek a viselkedéskultúrára, nem volt mindegy hogyan kell megszólítani valakit attól függően, hogy a társadalom melyik rétegéhez tartozott. Ez amellett, hogy kissé körülményes,...

Ezek milyen férfiak? Sötét bőr, fekete haj, a szemük fehérjéje is ilyen sötétebb?

2x láttam a hétvége folyamán ilyen férfiakat az ország különböző pontjain. Ők honnan származnak? Teljesen fekete a hajuk, szakálluk, a bőrük nem olyan mint egy négernek, de sokkal sötétebb mint nekünk. Olyasmik mint a romák, de mégsem. Kicsit ijesztőek is, bár számomra...

A Kaukázusban élnek ma magyarok? És ha igen, milyen ott az élet?

Tudom, hogy régen a magyarok onnan jöttek ide a Kárpát - medencébe (pontosabban a jászok, akik az alánok ősei). Észak - oszétia érdekelne nagyon, bár a déli,Grúzia területéhez tartozó Dél - oszétia is nagyon tetszik. Az alánok, (tudomásom szerint) ma ott élő...




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!