Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek a south...

Mi a véleményetek a south parkról? Én ímádom! Kérem csak az mocskolja aki nézte is nem csak mondták neki!

Figyelt kérdés
2010. nov. 27. 16:40
 1/10 anonim ***** válasza:

Én szeretem szerintem egyben vicces és tanulságos is most viccen kívül tényleg tanulságos mert mindennapi élethelyzetek vannak benne :)

16F

2010. nov. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez elég hülye kérdés, mert a South Parkot mindenki szereti, csak az öregek nem, meg akik nem bírják a kritikákat.
2010. nov. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

nem szereti mert van olyan oszttársam aki inkább megnézi a mézgagézát v hogy írják :D

16F

2010. nov. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy sokan fikázzák pedig nem látták csak hallottak róla és ez bosszantó! Minden részét láttam legalább háromszor de sokat újra és újra...
2010. nov. 27. 16:56
 5/10 anonim ***** válasza:

MézgaGéza nagyon jó,ugyanúgy a Hupikék törpikék is rendben van!!!

Az örök negyedikesekkel sincs semmi gond,mert mindennapos problémák vannak benne,ésszerű megoldásokkal!Meg sok baromság! :D Viszont megvan a maga tanúsága!!!

Legjobb példa amikor a fakocsi átlépi a fénysebességet és jönnek a zűrlények...

És ez szerintem így rendben is van!


Na jó!A Sailor moontól kifutok a világból! :)


26/L

2010. nov. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Tényleg tanulságos, és görbe tükör az embereknek...

A 14. évad a legjobb, nagyon keményen sikerült, a 200. és 201. rész csúcs volt, hogy előjött mindenki, nameg ez a Kenny dolog... Aki eddig azt mondta, h gagyi, az örülhet, mert mostanában már tényleg nagyon jó.

2010. dec. 5. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nagíon szeretem, szerintem nagyon jó :D a kedvencem pedig Kennny xD
2010. dec. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nekem Cartman a kedvencem:DDD
2010. dec. 19. 12:42
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem Kyle a kedvencem :D:D

16F

2010. dec. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Nokedli007 ***** válasza:
Nekem Kenny a best of aztán Kyle és Craig :DDD kérdező:én is láttam minden részt minimum háromszor minden éjjel kukorákolok h megnézzem :DD imádom <3 örülök neki, hogy nem csak én vagyok aki szerint nem feltétlenül a áromkodásról szól hanem tanulságok stb.
2013. okt. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!