Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A rémségek cirkusza c. filmnek...

A rémségek cirkusza c. filmnek lesz 2. része?

Figyelt kérdés
2010. dec. 9. 22:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Még 3. is lesz.
2010. dec. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
57%

Remélem, nem, a film szörnyű volt! Ki a rák volt az a majomlány? D:

Ha lesz is, nem Rémségek Cirkusza 2 lesz a címe, hanem vagy a Halál Próbái vagy a Vámpírherceg. (hármas felbontásban filmesítik meg a könyveket).

Ja, és nem volt jó a főszereplőválasztás sem, mert Darren 12 éves, nem 16, és, mivel félvámpír, lassan öregszik (5-ször lassabban), szóval nem jön ki jól, ha egy húszéves játssza el egy 13 évesnek kinéző karakter szerepét.

(hülye amerikaiak!)

2010. dec. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%
A többi szereplőt sem válogatták meg valami jól... nincs semmi bajom John Reillyval, de a könyv szerint Mr. Crepsley vékony, beesett arcú, kemény tekintetű, tüsihajú. Erre beraknak egy kövérkés, kerek arcú, krumpliorrú, göndör hajú majmot, aki rohadtul nem passzol a karakterhez. Totális csőd. Akinek tetszett a könyv, sose nézze meg a filmet, mert gyalázat.
2010. dec. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
75%
Szegény Larten... Bohócot csináltak belőle.
2010. dec. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Perce The Veil válasza:
87%
Szerintem ez a film alapból (nem a könyvet nézve) nem lenne olyan rossz,de viszont ha összehasonlítjuk a könyvvel akkor ez egy katasztrófa volt...."alapul" vették a sztorit és teljesen átszínezték...-.-. Persze ezek után biztos nem lesz egy olyan film belőle ami tényleg a könyv alapján készült ami kár. De a kérdésre válaszolva biztosan lesz folytatás,hiszen az első rész a háború elejével fejeződött be.
2012. okt. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Az igazat megvallva nekem ettől független tetszett Mr. Crepsley. Tüsi hajjal nem lenne szerintem jó, göndörrel meg olyan kis aranyos :) Másfelől sajnálom, hogy így letömörítették a filmet és átalakították.. örülnék egy második résznek.. remélem, a könyveket is sikerül még időben elolvasnom, ha netán kijönne még valaha. Ha ilyen semmilyen befejezést adnak, akkor kár volt megnézni a filmet :(
2012. dec. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
81%
Most komolyan azért lepontoztok, mert szerintem szörnyű volt a film? Darren 12 éves a könyvben, nem tizennyolc. És nem értem, minek kell belerakni a filmbe csak azért egy felesleges karaktert, hogy legyen romantikus szál!
2012. dec. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
62%
Jaj hát a romantikus szál az mindig minden filmbe kell, hogy megnézzék a tinik. Egyébként egy dolog, hogy göndör hajjal cukibb, Ron Weasley is cukibb lenne szeplők nélkül, sötétebb hajjal, de ha egyszer meg van adva a karaktere meg a személyleírása a könyvben, akkor azt ne írjuk már át, csak hogy a filmben cukibb legyen...
2013. jan. 30. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
59%

01-30 04:43 emberkének szól


Az egy dolog, hogy cukibb :D de eleve nem a színészbe szerettem bele, hanem a karakterbe, úgy, hogy a filmet az első könyv után néztem meg, és hát megbántam, azért örülök neki. A képregényben megint másmilyen haja van, ott pl kopasz és elöl van egy kis tincs... a könyvben tüsi hajú, a filmben pedig göndör. Annyi változata van már a karakternek, hogy az ember belegabalyodik. Minden esetre az a negatív, de legbelül azért érzékeny karakter megfogott :)

2013. máj. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Engem megfogott a könyvbeli Larten Crepsley, de azért a filmben se rossz. Mondjuk az elején nem tetszett, de már egészen megkedveltem.És én is szomorú lennék, ha nem lenne folytatás. :(
2013. okt. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!