Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért szeretjük a South Park-ot?

Miért szeretjük a South Park-ot?

Figyelt kérdés
2009. febr. 2. 14:44
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
6%
Ki szereti?Szerintem hatalmas nagy baromság!
2009. febr. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
54%

Mert kötötségek nélküli, szabadszellemű igazségfeltáró kultúrális műsor. :D


Én azért, mert lol és mert ebben nem figyelnek arra, nehogy megsértsenek valakit, amit én már unok minden helyen. (Hírdetésekben már az Xboxos embert keresek is rasszista indíttatású és a boxos szót kimoderálják.)

Baccákmeg! :P

2009. febr. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
92%
Mert vicces. És jó látni, hogy mások (a készítők) milyen jó rálátással vannak sok dologra. Kiparodizálják a(z) (főként) Amerikai emberek gondolkodásmódját. És a sok sületlenség, és egyéb polgárpukkasztó dolog mögött van üzenet, tartalom is.
2009. febr. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
99%

Mert imádom, ahogy görbe tükröt tartanak ezelé a globalizált, amcsiközpontú, elhülyült világ elé.

az első meg sztem nem érti a sorozat üzenetét:D

2009. febr. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
90%
Mert fasza :D Én bírom Cartment!:D Ő a legjobb :DDD
2009. febr. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Fura, de ismerek olyan amerikait is, aki azért nem szereti a sorozatot, mert az amerikaiakról rossz képet mutat. Valljuk be, nem csak Amerikában vannak fura emberek.
2009. febr. 2. 20:09
 7/24 anonim ***** válasza:
74%

De a legtöbb idióta amerikában van.

Egy példa: a tél elején a tél "elmaradása" miatt már azt mondták az amerikai tudósok, hogy vége van a globális felmelegedésnek. No comment.

2009. febr. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
92%

mert vicces :D az SP-t mindenki imádja! :)


[link]

2009. febr. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim válasza:
98%

Hát jah, tényleg jó poénok vannak benne és nagyon jól bele tudják szőne valódi jelentését is és üzenetét.

Visszatérve az előzőre, hogy a legtöbb hülye ember Amerikában él....hát nem tudom, hülye, buta ostoba barom és még lehetne sorolni milyen ember mindenhol él legyen szó akár Amerikáról, akár Európáról, vagy bármely másik helyről....

2009. febr. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
97%
Mert az igazság van benne,se több,se kevesebb?
2009. febr. 6. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!