Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ajánlotok valami jó, szórakozt...

Ajánlotok valami jó, szórakoztató tini filmet?

Figyelt kérdés
2011. jan. 18. 18:39
 1/6 anonim válasza:

Mi az hogy tini film?

Ha ilyen igénytelen divatfilmekre gondolsz amit a 10-11 éves korosztály néz, akkor ajánlom a Twilight(alkonyat) összes eddigi részé, vagy a Kör 1-2-t ha "ilyesztő" kell.

2011. jan. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem igazán csipem az alkonyatot. A tinifilmet úgy értettem, hogy pl. anno voltak Ashley és Mary Kate filmjei, ahhoz hasonlókat szeretnék, a lényeg hogy sokat lehessen rajtuk nevetni, és ne legyen agyonromantikázva.
2011. jan. 18. 20:51
 3/6 A kérdező kommentje:
Ja, és a horrort, meg mindenféle vámpíros marhaságot nem szerettem!
2011. jan. 18. 20:52
 4/6 anonim ***** válasza:
Négyen egy gatyában,Neveletlen hercegnő naplója, Cserebere szerencse,Klikk...hát kb. most ennyi jutott az eszembe a kedvenceim közül :)
2011. jan. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Leslie Nilsen filmek, főleg csupasz pisztoly sorozat, Jim Carrey filmjei( az ace ventura a kedvencem). Ebben a műfajban ezeknél nemigen találsz jobbat :D


Ha a nagyonbeteg kategóriát is szereted akkor amerikai/német pite sorozat :D

2011. jan. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
első voltam
2011. jan. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!