Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményed a Szerb filmről?

Kitsi ~ neko. kérdése:

Mi a véleményed a Szerb filmről?

Figyelt kérdés

Szerinted is a legbetegebb film ever?



16/L


2011. jan. 30. 01:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
kb olyan szintű film mint a száj-segg összevarrás elméletén alapuló agyatlan, undorkeltő, értelmetlen, filmművészetileg jelentéktelen emberi százlábú c. alkotás... Kár ezekre pénzt pazarolni...
2011. jan. 30. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát... Nem tudom eldönteni, hogy most az égig emeljem a történetének a logikailag tökéletesen felépített struktúrája miatt, vagy most menjek Szerbiába, és fejezzem le a rendezőt a már erkölcsi határok átlépése miatt. Egyszerre zseniális, és egyszerre aberrált sz*r. Erre a filmre 10-s skálán vagy egy 0-t tudnék adni, vagy egy tízest... Vagy talán kilencest, mert rengeteg meló van a forgatókönyvében, szépen fel van építve, minden egyes jelenet, másodperc fontos elem benne, viszont a new-born szex, és egyéb aberráltságok miatt nem tudnám még 1x megnézni, ráadásul lélektanilag is nagy hatást gyakorol a nézőre, nem csak vizuális elborzadást. Ezért nagyon beteg egy film. Vizualitásban mondjuk a ReGOREgigated Sacrefices, vagy a Nekromantic keményebb, de csak talán, de a hatása kb. olyan, mint a Mártíroknak, de talán fel lehetne szorozni annak a mentális hatását úgy 3x-ra, már csak a vizualitás miatt. Egyszer viszont meg lehet nézni, sőt, talán meg is kell nézni, mert ez kb. 10-20 év múlva kultfilm lesz... De a rendező tényleg megérdemelne ezért a művéért egy akasztófát.
2011. jan. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
De am... hogy is mondjam... Szerintem ezek a belemagyarázott szimbolikus elemek, amik elvileg Szerbia helyzetét ábrázolják; na, sztem az kamu. Kimondottan öncélúan erőszakos film, néha vannak feleslegesen eltúlzott jelenetek benne, de mondom, attól függetlenül a plot, a képek, a karakterek kiválóan ki vannak dolgozva.
2011. jan. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Második, te is olvasod azt az oldalt, vagy te vagy a szerkesztő? :D


Amúgy a Szerb film egy beteg sz*r. Meg a többi is. Aki ilyen filmeket csinál, annak gratulálni tudok a rengeteg szabadidejéhez, és a beteg agyához. :D

2011. jan. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Semmi esetre se hasonlítanám az emberi százlábúhoz mer az egy unalmas szar, de a szerb film szerintem tényleg jólett egyszer érdemes megnézni, nagyon jól kivitelezték és a hatása is megvan , vizuálisan tényleg nem sokkoló de a várt agyzsibbadást meghozza :D
2011. márc. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
jaés a főszereplő faszi szerintem kifejezetten jóljátszik benne
2011. márc. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Az tény, hogy ennél betegebb filmet még nem láttam
2011. ápr. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
én elég sok filmet betegebbnek tartok nála...
2011. ápr. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
például? (hát mert én nem)
2011. máj. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

például :

ReGOREgitated sacrisice

August Underground Trilogy

Subconscious Cruelty

Melancholie der Engel

2011. máj. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!