Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen post apokaliptikus...

Milyen post apokaliptikus filmeket ismertek/ajánlotok?

Figyelt kérdés
2011. febr. 28. 13:37
 1/10 anonim ***** válasza:

Az ember gyermeke

The Road

Eli könyve

12 majom

Legenda vagyok

Másnap

Mad Max

2011. febr. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszod. melyik másnapra gondolsz? Porton néztem és nem találtam
2011. febr. 28. 15:33
 3/10 anonim ***** válasza:
80-as évekbeli világvége film. Régen láttam tv-ben, lehet hogy rosszul emlékszem a címére. Ebben filmben a hidegháborús helyzet elmérgesedik és nukleáris háború tör ki. A film az ez utáni időszakot mutatja be.
2011. febr. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
a 12 majom nagyonjó
2011. márc. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Kedves Zola fish:


[link]


erre gondolsz?

2011. márc. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez lesz az!
2011. márc. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
armageddon :)
2011. márc. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Van 5-6 dvd-nyi avim ilyen filmekből, de egyikhez sincs még felirat sem. Az gond? Ha hazaérek összeírok egy listát.
2011. márc. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
nem, ha angol. legalább gyakorlom, koszonom :)
2011. márc. 23. 21:58
 10/10 anonim ***** válasza:
Mad Max 1-3, Waterworld, A Jövő hírnöke, A világvége után, A fiú és a kutyája, Rollerball (az eredetit nézd), Menekülő ember, Menekülés New Yorkból, Menekülés Los Angelesből, Menekülés Absolomból, Szárnyas fejvadász, Cyborg 1-3, Brazil, Kiborgtanárok, Death Race 2000, Endgame, A Pusztító, Doomsday, Gattaca, Equlibrium, Robotzsaru 1-3, Logan futása, Dredd bíró, Elhagyott bolygó, A Katona, Dark City, Gamer, Fortress, Tekken, Az Emlékmás, Existenz, Videodrome, 12 Majom, Vakság, 2019 - After the fall of new york, Nemesis 1-3, The Last Man on Earth, Robot holocaust, The Quiet Earth, Titan - Időszámításunk után, Final Fantasy - A harc szelleme, The Warriors, Majmok bolygója.....ezek elérhők magyarul és angolul, de az olaszok is csináltak vagy 50 filmet. Bocs, ha pár cyberpunk cucc is belekerült a listába, de gondoltam az is érdekelhet.
2011. márc. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!