Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A számkivetettben Tom Hanks a...

A számkivetettben Tom Hanks a film végén szerinted visszament a szigetre?

Figyelt kérdés

Tom Hanks ott áll az út kereszteződésnél a film végén de

szerinted hova ment ?


2011. márc. 2. 23:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Utazgatni a világban, megkeresni, hol az ő helye.
2011. márc. 3. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Pfff...

A csaj után ment,nyilvánvaló.Ez egy ilyen "minden okkal történik" tanulság a végére.

2011. márc. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ugyan,eszembe nem jutott volna,h a szigetre megy vissza:)Tudod ahol az emberek rosszul érzik magukat,oda nem mennek vissza:)Újra kellett kezdenie az életét s a kereszteződés a többféle választási lehetőséget/életutat szimbolizálja a film végén.És szerintem is a csaj után ment.
2011. márc. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
hát szerintem meg nem a csaj után ment, mert már volt férje és azért nem egy olyan karakter volt aki visszamenne elkurni az életüket. Szerintem az utkeresztezödés az uj élet lehetöségét mutatja, szabadon választhat, odamegy ahova akar, éli az életét.
2011. márc. 4. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Öööö,a "csaj" alatt természetesen nem a feleségét értem,mert akkor azt írtam volna.

Meghagyott ugye egyetlen csomagot,amit személyesen kézbesített.A címzettel találkozott is a kereszteződésben és útbaigazítást kért,kellemesen elbeszélgettek és miután elbúcsúztak,akkor szétnéz,hogy merre menjen......hát ez nem is kérdés.

2011. márc. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem a szőke csajról beszélünk aki a párja volt,hanem a végén akivel találkozott.
2011. márc. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!