Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Csajok, szilikon ez lesz a...

A Csajok, szilikon ez lesz a paradicsom Jessicája tényleg leszbikus a filmben?

Figyelt kérdés
egyszer azt mondta Octavionak, hogy ő leszbikus, ez komoly? vagy csak vele nem akart lefeküdni?
2009. febr. 23. 20:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem leszbikus,csak neki jobb egyedül ezt mondta nem mondta ki hogy leszbikus(amugy nekem Jessica a kedvencem és Bayron):)
2009. febr. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
azt mondta Oktavionak, mikor mondta hogy feküdjenek le, hogy ő a lányokat szereti és Oktavio elhitte, ebből arra gondoltam, hogy hazudik, mert csak vele nem akar lefeküdni, de elgondolkodtam,mert egy részben sem fekszik össze senkivel sem, ugy mint Cata! :)
2009. febr. 25. 06:46
 3/5 anonim ***** válasza:
87%
Én ugy emlékszem hogy Octavio kérdezte töle hogy talán a lányokat szereti-e azért nincs senkije?És Jessica erre azt mondta hogy fogalmazzunk ugy hogy nem szeretem a férfiakat.
2009. febr. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
jaja valami ilyesmit mondot:D de azt se mondta hogy lányokat szereti:D de Octavio elött volt egy másik "bartájánál"(aki kidobta öket) mert nem feküdt le mind 2barátjával de Jesica mondta Kátálinának hogy inkább lefekszik vele csak hogy ott maradhason.Szoval sztem nem leszbikus.Ö a legokosabb a fimbe és Bayron Kátáliná meg nagyon hülye nem szeretem:D
2009. febr. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem titi az egyik kedvencem Byron mellett:)olyan helyes
2009. márc. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!