Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » LÁttátok már a Juno-t?

LÁttátok már a Juno-t?

Figyelt kérdés

Láttátokmár? mi a vélemény? honann tudnám a legegyszerűbben megszerezni?!

Köszi ÉMi


2009. febr. 23. 22:00
 1/4 A kérdező kommentje:
Nem láttam, de nagyon érdekel, egy 16 éves tini lányról szól, aki teherbe esik, nem meri elmondani a szüleinek még, mikor lemondja szülei nem akadnak nagyon ki, de ilyet bezsól: inkább mondat volna h dorgozol...érdekes szemszög...mind1, keresnek bérszőlüket, akik a születés után örökbe fogadnák, találnak is, a film erről szól h a terhesség alatt hogyan komolyaodik meg a lány h hogy telik az a 9hónap..érdekes lehet. nekem mindenesetre bejön..bár kissé elrettentő...hiszen csak egy kis Tinilány.
2009. febr. 24. 05:40
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Láttam, nagyon jó film, jó fej a lány benne. Mindenképp ajánlom, ha érdekel a témája. Biztos bent van tékákban, de interneten is megtalálod.
2009. febr. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is láttam, nekem is tetszett. Torrentoldalakról is letöltheted.
2009. febr. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szerintem is jó film.


Ha neten akarod megnézni: www.napifilm.com

2011. ápr. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!