Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Látta valaki a Hírnök című...

Látta valaki a Hírnök című filmet? Hogy tetszett? Melyik volt számodra a legfélelmetesebb jelenet?

Figyelt kérdés

Nekem az,amikor a csajszi a kisöccsével az ölében elindult megnézni éjjel,hogy honnan jönnek a zajok,és a kisfiú már nyújtotta a kezét,hogy elérje a szellemet,mert az már majdnem odaért hozzájuk.Meg a fészeres rész..:))Nagyon tetszett a film!!

[link]


2011. márc. 30. 13:42
 1/1 anonim ***** válasza:

nekem tetszett végre nem az a film amin azok félnek meg ijednek meg akik alapból minden filmen:D igazából én nem tartottam annyira félelmetesnek(pedig egyedül sötétben néztem:D mint ált az ilyenstílusú filmeket) de viszont csomószor megijedtem:D tudták mikor milyen hangefektet kell bevágni h felugorj a plafonra:D szóval nekem tetszett


jótanács: van második része is.. ha még nem láttad ne is nézd meg.. nekem az első után hatamlas csalódás volt.. semmi köze az elsőhöz és nagyongagyi.. tipikis példája h van egy jó film aminek csak azé h legyen második része csinálnak egy nagyonrosszat.

2011. márc. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!