Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogy/hol lehet megnézni az...

Hogy/hol lehet megnézni az Amerikai História X végét (amit betiltottak állítólag) magyarul?

Figyelt kérdés

letöltés kell.

ezt találtam: *****

de ez nem a második rész,hanem az első,ráadásul mégcsak nemis angol.

meg trailert is találtam amásodik részhez:

http://www.youtube.com/watch?v=BrFpFBIWMaU

akkor még azt is hozzátenném a kérdéshez,hogy:van második rész?



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. jún. 21. 14:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ne higgy már mindennek...nincs második rész, amit találtál trailer az pedig nem hivatalos, csak valami büdösbogár összevágott jeleneteket az amerikai história X-ből.
2011. jún. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

igen,azóta rájöttem,mert megnéztem...

de akkor nincs semmilyen kihagyott jelenet,ugye?(a tükrös részt tudom,hogy nem forgatták le,de azonkívül van-e valami kivágott jelenet,ami jelentős?)

2011. jún. 21. 15:36
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Én 3 kivágott jelenetről tudok, de hosszú lenne leírnom őket, ha gondolod nézd meg youtubeon ott fent van az összes.
2011. jún. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 valakiakitnemismersz ***** válasza:
69%
Van pár kivágott jelenet pl amikor a mozgalom vezetőjét meg azt a kövéret összeveri pár nigger meg állítólag a rendező olyan befejezést akar hogy a végén leborotválja újra a haját.De hát úgy persze az egész filmnek más lett volna az értelme így egy szar liberális térítő film lett.14/f
2011. jún. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

igen,ez sajnos így igaz :(

viszont amit nem értettem,az az volt,hogy Derek öccsét a végén miért lövi le egy feka?asszem,hogy nem annak fújta a pofájába az elején a cigifüstöt.

2011. jún. 21. 17:06
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
De, ugyanaz lőtte le, akinek belefújt a pofájába. Emlékezz egy jelenetnél még el is hajt 1 niggermobil Derekék háza előtt, ahol a tag mutogat, hogy le fogja lőni.
2011. jún. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

:D niggermobil

igen,arra emlékszem.mondjuk azt belerakhatták volna azért,hogy a koszos kis fekával mi lett,mert gondolom nem úszta meg.

am csak én vagyok így vele,vagy más is,hogy felállt a szőr a hátamon,amikor az a "niggermobil"elment a ház előtt és mutogatott az undorító kezével az a majom?

2011. jún. 21. 18:08
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát sztem nem az volt a legdurvább jelenet, hanem amikor Derek hátulról kapta az ívet a benga niggerbaráttól =P
2011. jún. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

hát...először azthittem,hogy folytogatja...aztán rájöttem,hogy nem.(sajnos)

elég gusztustalan volt.de igazad van,tényleg az volt a legdurvább.

2011. jún. 21. 19:30
 10/17 valakiakitnemismersz ***** válasza:
3%
Amikor seggbe tették? úhh az necces volt =/ 14/f
2011. jún. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!