Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Gossip Girl! Ki a kedvenc...

Gossip Girl! Ki a kedvenc szereplőd, és miért?

Figyelt kérdés
Kérlek indokoljátok meg,hogy miért ő a kedvencetek! Előre is köszönöm!!!
2011. júl. 4. 16:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Serena a kedvencem, mert ő a legszimpatikusabb^^ Elég normális karakter, nincs túlzottan elszállva magától a pénze ellenére. Bár még csak a sorozat elején tartok, remélem, nem fogok csalódni benne>.<
2011. júl. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
Blair a kedvencem, mert kicsit magamat fedezem fel benne. ( Persze nem ennyire eltúlozva.) Fiúk közül pedig- ebből következősen- Chuck Bass. És, hogy miért? Mert ő Chuck Bass.:)
2011. júl. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%

Kedvencem talán Nate, egyszerűen bírom a személyiségét.:)

/meg a kinézetét is:P/

Chuck-ot is nagyon bírom..előttem már jól megfogalmazták, h ő Chuck Bass! :D

2011. aug. 15. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%
Jenny Huphrey ..mióta nem szerepel nem nézem
2011. aug. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Jenny, Serena, Eric.
2011. nov. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%

Blair :))


Serena-t nem annyira bírom :\

2011. dec. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

bocsi utolsó vagyok, nem írtam meg hogy miért.

igazából azért nem írtam meg, mert én sem tudom...nekem olyan szimpatikus és kész.:D

2011. dec. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Jenny <3 :mert olyan mint én. eleinte kell valaki aki fogja a kezét, de aztán megkapja amit akar, persze vannak dolgok amik balul sülnek el.
2012. ápr. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
66%

Igazából sok szereplőt imádok a sorozatban, és mindig más a kedvencem, attól függ, épp mit csináltak...szóval értitek...xD

Jenny, mert tudok vele azonosulni...ahogy lázad, kicsit én is így viselkedem néha, persze nem ilyen durván...na meg Taylor Momsen miatt kezdtem el nézni a sorozatot :D A ruhái pedig királyak :DD

Blair - valahogy vonzanak az ilyen személyiségek :) kis gonosz :D

Chuck - mert ő Chuck Bass, ahogy írtátok is :DD

Serena - nem tudom megmagyarázni, csak kedvelem, meg hát ő a főszereplő :))

Lily & Rufus - nekik régóta drukkolok...

Eric - kedves, őszinte, jó barát (Jennynek :)) és jó testvér, meg hogy rehabon volt...hát együtt érzek vele, legyen ennyi elég :S

azt hiszem ennyi, de még több szereplőt is bírok :DD

2012. ápr. 20. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
54%

Blair és Chuck :)

Blair - közel áll hozzám a személyisége, de azért nem ennyire durván :) de úgy birom általánosságban nagyon a csajt, meg amellett hogy szép (ez nem kifejezés...gyönyörű :D), okos is

Chuck - igen, ő Chuck Bass....:) nem tudom, csak egyszerűen bírom a karakterét. Nem unalmas személy, míg pl Nate hozzá képest az (bár ő rohadt jó pasi, de Chuck is)

Amíg Eva-val volt pár részig, az a túlzott jóság nagyon unalmas volt, reméltem, hogy visszaváltozik...


Serenáról annyit, hogy valahogy a könyvben megfogóbb volt a szerepe...A sorozatban csak egy átlagos lánynak tűnik, és nem is olyan bombázó, mint ahogy a könyvben le van írva, nem úgy, mint Blair :)

2012. jún. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!