Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Harry Potter 7/II-ben hogy...

A Harry Potter 7/II-ben hogy tetszett a csókjelenet? Aki nem látta, ne lépjen be, mert SPOILER veszély lehet!

Figyelt kérdés
Nektek hogy tetszett Hermione és Ron csókjelenete? Mármint lent a Titkok Kamrájában.
2011. júl. 16. 18:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
80%
Aranyos volt,de azért nem az volt a film fénypontja. :D Csók,csók,aztán kész. De persze,tetszett,ahogy az egész film.
2011. júl. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
gyors voltál. Majd később én is kifejtem a véleményem.
2011. júl. 16. 18:13
 3/17 anonim ***** válasza:
42%
Elment egynek, de egy sima csókjelenet nem hat meg, egy szexjelente jobb lett volna:D
2011. júl. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Hát nekem nagy csalódás volt.

!!!!!!!!!!!!!!!!!SPOILER!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Előtte való 1 hétben megnéztem az addigi 7 részt, amit kiadtak. Most láttam másodjára őket. Azt mondom, hogy egy filmet 2x kell megnézni ahhoz, hogy észrevegyük benne a színészi munkát is, mert elsőnek a látvány/történet elveszi az ember eszét. Legalábbis az enyémet. A könyvekből eddig 4-et olvastam el az elmúlt 4 napban(1-4), de a végére már ezekből is rájöttem.


A 4.résztől kezdve, amikor lezajlik a párbeszéd Hermione és Ron között a filmben("Legközelebb ha bál lesz elsőként hívj meg, ne én legyek az utolsó ötleted."), már akkor egyre csak vártam, hogy mikor lesz már, mikor lesz már amikor összejönnek... Aztán 7.részben pedig a zongorás jelenet egyszerűen fantasztikus volt. Komolyan 18 éves fiú létemre számoltam a napokat, hogy mikor lesz július 15-e. Aztán nagy várakozással beültem a moziba, direkt teljesen egyedül, egy másik városban, aztán hirtelen lementek a Titkok Kamrájába, és bummm, megtörtént. Olyan gagyi volt a jelenet, mint ha valami szappanoperából vették volna ki. Komolyan lelombozott. Persze hallottam a sóhajtásokat a moziban, hogy "na ideje már".


2 éve nem vártam így semmit, mint ezt a filmet, pláne ezt a jelenetet, erre meg... Komolyan azt hittem, hogy elsírom magam majd a jelenet közben, pedig utoljára a Titanocon volt ilyesmi azt hiszem 2004-ben, az meg nem ma volt.

Persze félreértés ne essék, nem azt mondom, hogy át kell mennie a dolognak egy Twilightos nyáladzási szintre, de azért valahogy több érzelmet vártam ettől az egésztől. Pláne azután a csodálatos zongorás jelenet után. Egy nap vagy 10x visszanézem.

2011. júl. 16. 19:13
 5/17 anonim ***** válasza:

én arra vártam mikor a sárkánytól megszabadultak akkor átöltöztek na arra vártam h hermio eis átöltözik:D

amugy tényleg nem volt valami nagydurranás de nem is ez a film középpontja

2011. júl. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Én nem vagyok ennyire kiéhezve, Kedves utolsó. :)


Persze én sem azt szerettem volna, hogyha egy csöpögős sztori lett volna belőle-mint pl twilight- csupán annyit, hogy kicsit szebbre csinálhatták volna, mert ez az utolsó rész, nem lesz folytatás, mint jól tudjuk.

2011. júl. 16. 23:43
 7/17 anonim ***** válasza:
nekemis csalódás volt.. olyan hirtelen jött._. futnak a víz elől erre puff.. valami tartalmasabbra számítottam :D még harry és ginny csókjelenete is jobb volt.. pedig annyira vártam :( ők a kedvenc 'párom' a filmből..de örülök hogy legalább megtörtént :)
2011. júl. 17. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Én nem is emlékeztem már, h van csókjelenet:D Amúgy én is vártam, h Hermione is öltözzön, jobban jártunk volna mint HP testével:P 18/L
2011. júl. 17. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

ma 02:01

igen, pont így látom én is, bár nekem a Hermione és Ron páros a kedvenc, és nem Ron miatt.;) Szerintem Watson nagyon jó színésznő,és mellé elég intelligens is. Nem az a kifejezetten gyönyörű nő, és pont ez nagyon tetszik benne. Olyan hihető.:). Bár nem tudom, hogy smink nélkül hogy nézhet ki,persze van róla pár kép a neten így, de azoknak nem nagyon hiszek, mert a fotós azt hitet el az emberről, amit csak akar.Nekem is vannak olyan képeim, hogy szörnyülködök, és van amin meg magamra sem ismerek.

Viszont az a jelenet kifejezetten tetszett, amikor Harry meglátja őket kézenfogva, és erre Hermione mosolyog egyet és ránéz az összefont kézre.

2011. júl. 17. 03:47
 10/17 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

"A könyvekből eddig 4-et olvastam el az elmúlt 4 napban(1-4), de a végére már ezekből is rájöttem." ---- Ez roppant érdekes...

Visszatérve,ez nem egy szerelmi dráma,amiben Ron és Hermione a főszereplők. Én is vártam bizonyos jeleneteket, de olyanokat ,mint a Herceg meséje, Harry vs. Voldemort, Bellatrix vs. Molly. De még jó ,hogy nem csináltak belőle tini-vígjátékot,mint a 6.-ból. Annak a Félvér Hercegről kellett volna szólnia,ehelyett az idióta Lavender-ről ,meg Hermione féltékenységi jeleneteiből állt.

A könyvben pedig nem így van a csókjelenet,de nem tér el sokban. Te is beláthatod,hogy az ostrom kellős közepén nincs idő romantikázni, vagy egy gyertyafényes vacsorára.

Az pedig ,hogy te az első 4 könyvből rájöttél a végére,lehetetlen,és fogalmam sincs, mi lehet az elképzelésed a Harry Potter jelenségről.

2011. júl. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!