Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Romantikus, fiataloknak szóló...

Romantikus, fiataloknak szóló sorozat (film) drámával, misztikummal fűszerezve?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben Vámpírnaplók rajongó lettem pl., és ilyesmi, fiataloknak szóló, romantikus sorozatot keresek, nem baj, ha vannak benne ilyen romantikus kapcsolatok, mint pl. vámpír és ember, vagy szegény-gazdag, fekete-fehér, stb., persze nem kell, hogy vámpíros legyen! :) Legyen benne valami, ami elvarázsol, és kiemel a hétköznapokból! Köszi előre is! :)
2011. júl. 17. 12:04
 1/7 m4gnet0 ***** válasza:
Én évek óta nézem a Tuti Gimi-t. Lehet egy próbát megérne nálad :))
2011. júl. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, már kacérkodtam vele, de akkor most tényleg kipróbálom és megnézem! :)
2011. júl. 17. 12:30
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a Pretty Little Liars nagyon fog tetszeni. Mindneképpen kezd el nézni mert kihyagyhatatlan.

A nééz sorozatokat-on már a 2. évad első 5 része is fönn van. A magyar neve Csinos kis hazugságok. Tényleg nagyon fog tetszeni.:D

Ja és nem misztikus de nagyon nagyon jó sorozat még a Glee-Sztárok leszünk :D

2011. júl. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
bűbájos boszorkák?
2011. júl. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Angyalok városa
2012. febr. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Egyértelműen PRETTY LITTLE LIARS
2013. aug. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm azoknak, akik a Pretty Little Liarst ajánlották!! Már a 3. évadot kezdem nézni, remek sorozat!! :)


Várom a további ötleteket! :)

2013. nov. 30. 08:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!