Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A 8 Harry Potter film közül...

A 8 Harry Potter film közül melyik a kedvenced?

Figyelt kérdés

válaszod indokold is, légyszi


nekem pl a 3. film, az Azkabani fogoly a kedvencem

a film sajátos hangulata, Gary Oldman szereplése és Alfonso Cuarón rendezése miatt

(a könyvek közül is ez szerettem olvasni a legjobban)


2011. júl. 28. 23:41
 1/8 anonim ***** válasza:

A négy és az utolsó.


Mert nagyon jók benne az akciók.

2011. júl. 29. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

1. Harry Potter és a Bölcsek köve.

2. Hary Potter és a Titkok Kamrája.

3. Harry Potter és a Halál Ereklyéi.


1. Mert Harry először ismerkedik meg a varázsvilággal, először mutatják be a fényes Abszol utat, bővebb információkhoz jut a szüleiről. És itt több mindent mutatnak meg a Roxfortból, mint a többi filmben. :)


2. A látványos Titkok Kamrája jelenet miatt, na meg a vége mindent visz. Mikor Harry mondja, hogy "nincs Roxfort Hagrid nélkül", aztán Dumbledore, McGalagony, majd Harryék is elkezdenek tapsolni, végül mindenki örömmel és hangosan kurjantgatva fogadja a vadőrt. Ez a legmeghatóbb jelenet mind a könyvben, mind a filmben.


7. Több az akció, mint akármelyik filmben. Igaz a másodikat még nem tudtam megnézni, de az első az nagyon megfogott. Főleg mikor szegény kis Dobby manó meghalt. Meg mikor Voldemort megszerezte a pálcát Dumbledore sírjából. :)

2011. júl. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

az utolsó a halál ereklyéi mert gyűrűk ura fan vagyok és az utsó rész már teljesen gyürük ura koppintás tehát az a kedvencem xD

am meg azokat szeretem amikor voldemort multja van benne. szerettem volna megtudni miért is történt mindez de se a könyv se a film nem adott teljes körű magyarázatot. várnék egy tom denem sorozatot...

2011. júl. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

utolsónál a pont, jó ötlet lenne ha Rowling részletesebben bemutatná Tudjukkit

lehetne a könyv neve: Voldemort: The Rise of Evil :D

2011. júl. 29. 17:06
 5/8 anonim ***** válasza:

HP fan vagyok,de egyik filmre sem mondhatom,hogy a kedvencem.:(


Kedvenc részeim viszont vannak belőle.Ált. azok a jelenetek amik jobban sikerültek mint a könyvben.(több ilyen is van)


Utolsó válaszolónak:A könyvek mindenre magyarázatot adnak.Szerintem,csak túl fiatal,és tapasztalatlan vagy ahhoz,hogy összerakd Voldemort jellemét,és a miértekre a választ.


De ha kérdésed van,akkor tegyél fel kérdéseket ezen az oldalon,én esküszöm mindegyikre kielégítően válaszolok Neked...:D


Bocsi kedves kérdező ezért a magánjellegű megjegyzésért.

2011. júl. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem a Főnix Rendje a kedvencem!:)

Nagyon hangulatos,izgalmas rész,és itt tűnik fel először a kedvencem(Luna).:))

2011. júl. 31. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
a legutolsó és a tűz serlege :)
2011. aug. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
az 1. és a 2. rész
2012. febr. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!