Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az Elhurcolva és a Hajnalhasad...

Az Elhurcolva és a Hajnalhasadás c. filmek lesznek magyar nyelven a moziban?

Figyelt kérdés
Csak mert a Napfogyatkozás úgy tudom nem volt, az Elhurcolva meg úgy van kiírva a palacecinemas.hu oldalon, hogy magyar felirattal. Elvileg a premier után egy két héttel szinkronnal is kéne vetíteniük. Légyszíves segítsetek! :)
2011. aug. 13. 15:05
 1/5 anonim ***** válasza:
a Hajnalhasadás szinte 100%, hogy csak a dvd-n lesz szinkronos. Konkrétan mindenki hányni tudna a magyar szinkrontól ezért a mozisoknak nem nagy haszon ha berakják szinkronba. Ezt már az Eclipse-nél megtanulták.
2011. aug. 14. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hát szerintem nem olyan rossz a magyar szinkron. Bár tény, hogy eredeti nyelven sokkal jobb, de én nem tudok angolul, azért meg nem fogok beülni a moziba, hogy végigolvassam.

De most olvasom, hogy már premieren is magyar szinkronnal adják. Hát én mindenesetre nagyon szurkolok, hogy így legyen! :))))

2011. aug. 14. 15:54
 3/5 anonim válasza:
Csak véletelen h mind2 Taylor Lautner film?? :D Am lesznek szinkronosan sztem,bár én jobban szeretem az eredeti nyelvet
2011. aug. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem, nem véletlen! :DDD És én is jobban szeretem az eredeti nyelvet, de sajnos nem érteném, olvasni meg nagyon szeretnék, szóval...
2011. aug. 31. 18:19
 5/5 anonim ***** válasza:
És ismét nekem volt igazam. Nem adják premieren szinkronosan, hanem csak feliratosan!!! És míg Los Angelesben a barátnőm már november 6.-án látja én legelőbb csak 17.-én tudom megnézni moziba! Na ez a SZOPÁS!!!!!
2011. nov. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!