Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Most az Axn-en a Lost-nak...

Most az Axn-en a Lost-nak kéne lennie, nálam nem az van, miért? (digi tv-m van)

Figyelt kérdés
2009. ápr. 13. 21:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt olvastam valahol, hogy ezek a csatornák sokkal hamarabb adják le a listát az újságoknak, és később sokszor bekevernek, nem azt adják, ami az újságban vagy esetleg a neten valahol már megjelent.
2009. ápr. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Az első válaszolót ne vedd figyelembe: azért nincs nálad Lost, mert nálad a román AXN műsorát adják magyar nyelven (ez a Digi TV sajátossága), nálunk a T-Home-on, mellesleg a UPC-n és több magyar kábelszolgáltatónál a nem-román AXN fut. Ha jól olvastam, akkor ezen a héten szerdán lesz nálad az ötödik évad első része. (Vannak egyébként eltérések a román és a magyar AXN között: a sorozatpaletta egy része is eltér, a sugárzási időpontok meg főleg, már csak azért is, mert a románok "előttünk járnak egy órával", náluk most majdnem éjfél van, amikor én 11-kor ezeket a sorokat írom.)


Itt tudod megnézni a román AXN műsorát (a PORT.hu román verziója):

[link]


És egy érdekes cikk:

[link]

2009. ápr. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is digi tv-m van és ezt már én is megfigyeltem pont az axn-nél, hogy ugyan abban az időben más megy nekem, mint tesómnak a upc-nél. Azthiszem ez azért van, mert a digi tv-nél a román axn van, a upc-nél pedig rendesen az angol vagy nemtudom (azthiszem angol). A kettő nem ugyanaz, mivel máshogy van a műsoridő és az adás... =/
2009. ápr. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Bocsi, de nekünk sima tv előfizetésünk van, mert csak keveset nézzük. Román AXN? Ilyet se hallottam még...:-S
2009. ápr. 14. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!!! Remélem a következő részt már látom.:-S Mondjuk valószínű,hogy már nem fogom érteni miről szól.:-(
2009. ápr. 14. 21:00
 6/6 A kérdező kommentje:
Na,tegnap este 10kor ültem a tv elött és semmi,nem a Lost volt...:-/
2009. ápr. 16. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!