Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Micimackó fiú vagy lány?

Micimackó fiú vagy lány?

Figyelt kérdés
2008. márc. 5. 13:57
1 2 3
 21/29 anonim válasza:
84%
Ha elolvasod a könyv első két oldalát ottvan hogy mivel Mici a neve így lány :D:D
2011. aug. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
22%

„…Különben is épp most ért le a lépcső aljára, és hajlandó nektek bemutatkozni:


- Micimackó.


Amikor először hallottam a nevét, én is azt kérdeztem, amit ti akartok kérdezni: „Hát nem fiú? Azt hittem, fiú.”


- Én is azt hittem – mondja Róbert Gida.


- De hát akkor nem lehet Mici a neve! Mért hívod Micinek?


- Nem én hívom…


- De hát azt mondtad.


- Mert úgy hívják. Nem érted, hogy úgy hívják?


- De igen, hogyne – mondtam gyorsan, és remélem, hogy ti is befejezitek ezzel a kérdezősködést, mert bővebb magyarázat nem áll rendelkezésre.”

Aki irta hogy fiú, az úgy okoskodjon hogy hivatkoznak is valamire legalább nem csak megtippelik hogy na ez köcsög...

2013. szept. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim válasza:
83%

Most néztem meg az angol verzióban, és bizony fiú. Mindenhol "he"-vel hivatkozik rá, mellesleg Malackára is.


A könyv elején azt a részt amit #22-es is bemásolt könnyű félreérteni, de valójában azt mondja, hogy bár lány neve van, ettől még lehet fiú.

2013. okt. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
81%
Tudtommal Micimackó lány,ugyanis az író a kisfia kitömött plüssmackójáról írta meg a történetet,a kisfia pedig a Micimackót egy igazi kanadai fekete medvéről,Winnipeg-ről nevezte el,aki mellesleg lány medve volt.A másik meg,hogy az eredeti könyvben She-nek írják.
2014. ápr. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Utolsó.De aztán lehet,hogy egyik könyvbe she-t írnak,másikba he-t,hogy csesztessék az olvasókat.
2014. ápr. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 ubul1 válasza:
100%

LÁNY

[link]

2016. dec. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim válasza:
100%
Szerintem ezzel mindenkit gyerekkora összeomlott...., de LÁNY!!!!
2017. ápr. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim válasza:
*mindenki
2017. ápr. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%
Lány
2017. aug. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!