Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Batman filmek sorrendben?

Batman filmek sorrendben?

Figyelt kérdés
Hogy jönnek sorrendben, a Batman filmek? A Batman Kezdődik-et láttam, meg A sötét lovagot, de köztük még vannak részek.
2011. szept. 1. 17:07
 1/8 anonim ***** válasza:

Batman

Batman Visszatér

Mindörökké Batman

Batman és Robin

Batman Kezdődik

A Sötét Lovag

A Sötét Lovag: Felemelkedés - ez még nincs moziba majd csak 2012 július 20.-án

2011. szept. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi a választ, de nem a Batman kezdődik az 1. része?
2011. szept. 1. 17:55
 3/8 anonim ***** válasza:

[link]


Tehát ugye 2000 előtt is voltak Batman filmek jócskán, ha csak az új trilógia (vagyis nemsokára trilógia) érdekel ami Nolan nevéhez köthető akkor: Batman Begins, The Dark Knight és The Dark Knight Rises, ami jövőre jelenik meg a mozikban és addig nagyon sok ember lehibernálná magát.

2011. szept. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az első Batman-film nem sokkal a képregény után készült, a 40-es években volt egy sorozat, szóval a sorrend közel sem a 89-es filmmel kezdődik :)

Itt megnézheted a pontos adatokat az összes DC-filmről:

[link]

2011. szept. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De ez most ilyen star wars-os? Hogy az elejét később csinálták meg hozzá? Vagy ez az utolsó kettő teljesen külön álló, nem is kapcsolódik a többihez?
2011. szept. 2. 16:55
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy SW-s, ezek teljesen különálló részek, egy új trilógia, a régi részek nem fontosak az újak megértéséhez, csak olyanok is voltak.

Gondolom te sem hitted, hogy a Batman Begins volt a világ legelső Batman filmje.

2011. szept. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

ha még esetleg érdekel, itt is le van írva hogyan is következik pontosan egymás után:)

[link]

2012. febr. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Amúgy az igazság szerint szerintem ennek az új trilógiának a részei sem kapcsolódnak túl szorosan egymáshoz. Én előbb láttam a 2-őt mint az 1-et, mégse volt semmi gondom a megértéssel.
2012. jún. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!