Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért Alkonyat, Újhold,...

Miért Alkonyat, Újhold, Napfogyatkozás, és Hajnal hasadás a filmeknek a címe? Mi az oka ennek?

Figyelt kérdés
2011. szept. 3. 18:43
 1/7 anonim ***** válasza:
33%
a könyveké is az -.-
2011. szept. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 WorfHadnagy ***** válasza:
67%

Mer ezek ilyen (mű)vámpítos, ill. (mű)vérfarkasos filmek/könyvek.


Off:

Én nagy vérfarkasmániás voltam egy darabig. De amikor bejöttek ezek az Alkonyat-féle izék, inkább kerestem magamnak másik kitalált lényeket (emberi szemmel nézve:szörnyeket). Gusztustalan, hogy divatemós tinibálványnak mutatják be a sötétség teremtményeit...

2011. szept. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sztem ezért: Alkonyat=Belláról, Edvárról szól, szerelem, alkonyat... Újhold=Edward jelképzi a holdat, és ő elmegy ebbe a részbe, Jake pedig lesz a z ,,újhold". Napfogyatkozás=A naopt meg jacob jelképezi, és visszajön edward ő pedig ,,fogy". Hajnalhasadás=passz
2011. szept. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
33%

Aszondja:

Én nagy vérfarkasmániás voltam egy darabig. De amikor bejöttek ezek az Alkonyat-féle izék, inkább kerestem magamnak másik kitalált lényeket (emberi szemmel nézve:szörnyeket). Gusztustalan, hogy divatemós tinibálványnak mutatják be a sötétség teremtményeit...


De te se vagy különb.


Hogy mi az oka? Nos erre te ne keress választ. A címek mögött olyan mélyenszántó, elvont, több társadalmi rétegnek görbe tükröt mutató művészeti érték van aminek mi, átlag emberek agykapacitása, és kreativitása alulmarad ezzel szemben.

2011. szept. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszi a harmadik válaszolónak, aki legalább a kérdésre válaszolt.

az engem különösebben nem izgat hogy ki szereti, meg ki nem a filmeket.

2011. szept. 4. 11:24
 6/7 anonim ***** válasza:
Csak a Napfogyatkozást értem: mert Azt mondja Bella Jacobnak, h ő az Nap az életében, aki a felhőket elkergeti. Erre Jake mondja, hogy az a baj, hogy a felhőkkel elbír ugyan, de a napfogyatkozással nem. Tehát Edward annyira elhomályosítja őt, mint a napfogyatkozás a Napot. Na aztán hogy egy mondat miatt miért pont ez a címe... A többi részt pedig végképp nem értem. Mármint a címeket. És a borítókat sem, miért alma, virág, szalag, sakkfigurák...
2011. nov. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
68%
Újhold: Az összes éjszakák közül újholdkor van a legsötétebb, mert alig világít a Hold. Bella életének a legsötétebb időszakára utal.
2011. nov. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!