Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Van ILYEN horror film? (lent...

Van ILYEN horror film? (lent a szempontok! )

Figyelt kérdés

szal olyan,amit nem ajánlanátok senkinek.olyan emberek válaszát várom főként,akik nagyon erős idegzetűek.szal olyan film kéne,ami még az erős idegzetűek szerint is sok.

kösz előre is!


2011. szept. 6. 14:18
1 2 3 4 5
 1/44 A kérdező kommentje:
és mégvalami(ez nem teljesen tartozik a kérdéshez):halottam,hogy a Blair witch project és a dr téboly jók.mennyire?
2011. szept. 6. 14:19
 2/44 anonim ***** válasza:
100%
Pl. ha megtalálod az Átkot eredeti, japán verzióban, akkor szerintem összefosod magad. :D
2011. szept. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem azért a Fűrészt is a harcedzettebbek tudják megnézni
2011. szept. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
92%
A Fűrész nem ijesztő, csak tocsogós.
2011. szept. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
100%
2011 legjobb horrorfilmjét dicsérik. de attól függ, hogy melyiket tartod ilyesztőbbnek: szellemes, zombis, gyilkolós, pszihós stb. pl a Kísértetjárás Connecticut-ban-t nagyon jónak mondták, de én egyáltalán nem ilyedtem meg, de pl. a Viasztestek rendesen befosatott elsőre hajnali 2-kor :D Fűrészt csak a sztori miatt nézem, nincs semmi fosatós benne. Amúgy engem is érdekelne egy ilyen film, amilyet akarsz látni! :)
2011. szept. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
100%
2011. szept. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
100%
Én a Paranormal Activity-ken, a Silent Hill-en és a Más világon is féltem, de a Pandorum sem volt elsőre könnyű.
2011. szept. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 danceinthedark ***** válasza:
100%

Vomit Gore Triology, abból is leginkább a ReGOREgitated Sacrifice

[link]

Jack Ketchum's The Girl Next Door (ajánlom)

[link]

Srpski film

[link]


Sok van, érdemes körülnézni horrormirror blogon.

Elöször is itt:

[link]

2011. szept. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
90%
Viasztestek, Tükrök, Kör jók.
2011. szept. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 A kérdező kommentje:

ma 14:50

fűrész?az max kicsit nyomasztó hangulatú a kegyetlenségtől,de még a legnagyobb jóindulattal sem nevezném félelmetesnek.ezért mondtam,hogy erős idegzetűek válaszoljanak,mert valami ütőset szeretnék.

2011. szept. 6. 18:27
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!