Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csak én nézem egyedül újra a...

Csak én nézem egyedül újra a Dallast a Story Tv-n? Hiába, én imádom.

Figyelt kérdés
2009. ápr. 22. 20:10
1 2
 1/18 anonim válasza:
100%
Nem vagy egyedül! Én is nézem többek között! Jockey-t nem lehet megunni! Nagyon király!
2009. ápr. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Húú de jó, már azt hittem csak én vagyok elmebeteg. :)
2009. ápr. 22. 20:31
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak Te, ha így lenne már levették volna a műsorról
2009. ápr. 23. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is nézem csak, csak megszületett a babám és sajnos nem látok minden részt. Én is imádom.
2009. ápr. 25. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Én eddig egy részt se hagytam ki.
2009. jún. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Nézem, de már csak megszokásból. Az utolsó évadok elég gyengére sikeredtek már.
2009. okt. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
És azt nem láttad véletlenül azt a két részt amikor Ray bekerült a kórházba: kibékült Jennával utána? És hogy került vissza Jockey a Ewing olajtársaságba Bobbyhoz?
2009. okt. 12. 08:52
 8/18 A kérdező kommentje:
És augusztusban is kimaradt 1 hét, Pamelának milyen balesete lett?
2009. okt. 12. 08:53
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Miután Ray bekerült a kórházba, hamarosan haza is engedték. Ray elmondta Jennának az igazat, hogy valójában viszonya volt a támadójával, de nagyon megbánta, és csak azért tette, mert azt hitte, hogy elveszti Jennát, aki Európában lófrált. Jenna ezen eléggé kiakadt, de miután beszélt Ellie-vel is, úgy döntött, hogy megbocsát. Új életet akarnak kezdeni, tiszta lappal mindent, ezért el is költöznek. Először Európába mentek vakációzni, és bár Ray még vissztért Southforkba ideiglenesen, a mai részben már végleg visszament Jennáékhoz Európába, ugyanis ott akarnak letelepedni.


Pamelánál megállapították, hogy mégis lehet gyereke. Az örömhírt az autójából, telefonon közölte Bobbyval, miközben éppen hazafelé vezetett. Az úton viszont történt egy komoly balesete, amiben nagyon súlyos égési sérüléseket szenvedett. Bár az állapota később stabilizálódott, annyira megviselte a tudat, hogy a külseje az égési sérülés miatt sose lesz már a régi, és Bobbynak így kellene látni ezután mindig, hogy inkább otthagyta a családját, és nemsokára el is vált Bobbytól (mindent papíron intézve, kerülve a találkozást).

2009. okt. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Köszi, és még egy kérdés: hogy halt meg Nicolas Pears?
2009. okt. 13. 08:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!