Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki a Harry Potter-ből a...

Ki a Harry Potter-ből a kedvenc szereplőd?

Figyelt kérdés
2011. szept. 15. 14:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
81%
A filmben szerintem nagyon jól alakít a Pitont alakító színész + A Bellatrixot játszó nő ( kár hogy olyan kevés szerepe van :( ) A könyvből nincs kedvenc, mert a könyvből mindenki úgy van megírva, hogy egy, s márs tulajdonsága miatt imádni lehessen! :)
2011. szept. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
82%

Elsőnek: neked nagyon jó az ízlésed, hallod-e :D Piton színészének neve Alan Rickman Bellatrixé pedig Helena Bonham Carter, mindketten eszméletlenek más filmekben is.


Kedvenc... Hmm... Sirius, Lupin az előtt, mielött elvette Tonksot, utána nagyon depis lett, Tonks, a Weasley família úgy, ahogy van XD Pitont is szerettem... Woodot is

2011. szept. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
67%
második vagyok: meg persze Lunát és Neville-t XD
2011. szept. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Adri baba ***** válasza:
82%
PITON.
2011. szept. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
62%

Kedves második: tudom hogy ki alakítja õket, csak így könnyebb volt :)

és még eszembe jutott két nagyon jol alakíto szinesz, nekem nagyon bejött, a joslastan tanárt, es a béka képű minisztériumi banyát játszó hölgy. (Hogy miert benchut eszembe a neve?:D ) na szóval ennyi :)

elsõ hozzászóló voltam ;)

2011. szept. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
22%
Lomboton
2011. szept. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
53%
Dumbledor és Voldemort.
2011. szept. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
74%
Piton <3 :$
2011. szept. 23. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
82%
Egyértelmű hogy Piton, a karaktere zseniálisan ki van találva és Alan Rickman kiválóan prezentálja a karakter személyiségét,amely persze teljes mértékben könyv hűre sikeredett :)
2011. szept. 23. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
83%
Természetesen Piton. Bellatrixet is szeretem de ő csak a filmben érdekes H.B.Carter minden karakterét a maximumig viszi lényegtelen milyen apró a szerepe, ha ő ott van a jelenetben csak rá figyelsz.
2011. szept. 23. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!